5. října 2020 15:16

Libor Bouček o show Zlatá maska: Nosím masku moderátora

V neděli bude bojovat o vaši přízeň opět čtveřice masek. A v nadcházejícím dílu vám pomohou hádat a o zábavu se postarají čtyři detektivové, tentokrát v nejtradičnějším složení – herec a zpěvák Jakub Prachař, herec a moderátor Michal Hudák, herečka Jiřina Bohdalová a moderátor Libor Bouček. Provázet bude Martin „Pyco“ Rausch. Těšte se na další překvapivá vystoupení, skvělé pěvecké výkony a nečekaná odhalení. Další díl velkolepé show Zlatá mas

  • Znal jste show Zlatá maska ještě předtím, než jste dostal nabídku být v ní jedním z detektivů?

Ano, znám ji z několika světových trhů a vím, co Zlatá maska způsobila na americkém trhu, kdy ji nasadili proti Hlasu, který byl do té doby neotřesitelný. Je to strašně úspěšná show a klíč k jejímu úspěchu je velmi prostý – je to čistokrevná zábava, nic se nemusí řešit, divák nemusí nikde hlasovat, nemusí se starat o sociální sítě ani nic jiného. Jenom se nechává unášet zábavou, kterou by třeba neřekl do lidí, kteří jsou schovaní pod maskou, a hádá, kdo se pod ní skrývá. Je to rodinná show, jak pro děti, tak i starší diváky – pravidla jsou jednoduchá a není třeba si ničím složitě lámat hlavu. Je to prostě nejúspěšnější zábavný formát současnosti.

  • Proč jste přijal úlohu detektiva?

Pan Prachař říkal, že by to bylo fajn. Také křeslo bylo volné, tak jsem tu nabídku přijal rád.

  • Co je na této úloze nejtěžší?

Nejtěžší je ráno se probudit a pak dostat se ke slovu vedle pánů Prachaře, Hudáka a Jiřinky Bohdalové nebo Celeste Buckingham, tj. najít mezeru v proudu slovu slov, kam vložíte ta svá slova, a pak nepřestat mluvit, protože jinak vám ostatní slovo zase vezmou.

  • Přijal byste i nabídku na účinkování v jedné z masek? Každá údajně váží kolem 15 kg.

Já bych nabídku přijal rád, ale komise, která je v čele TV Prima a JOJ, moc dobře ví, jaký je můj pohyb na jakémkoli jevišti, že je hrozivý, takže já buď stojím schovaný za pultem, nebo sedím. Takže opravdu rád bych, ale nejde to, v rámci zachování duševního i fyzického zdraví diváků dvou televizí ve dvou evropských zemích.

  • Uměl byste si představit, že byste měl jako moderátor partnera v takovéto masce?

To jsem již zažil mnohokrát, většina kolegů je v nějaké masce – i já jako moderátor.

  • Jak se vám líbí na CNN Prima NEWS?

V této práci se mi moc líbí, je to veliká věc – příchod tak obrovské mediální značky do České republiky. Pracovně je to úplně něco nového, je to kompletní změna mého životního stylu, jako práce je to mnohem náročnější. Mně se to ale velmi líbí, a co je důležitější, tak že se to snad líbí i divákům – a pokud se jim to bude líbit dlouhodobě, bude to fajn.

  • Jaké máte na letošek ještě plány?

Zcela jednoduché – přežít rok 2020 a šťastně vstoupit do roku 2021, to bych přál i všem ostatním.

  • Jak jste na tom s dovolenou?

Já to mám tak, že na dovolené jezdí má manželka za mne – a vypráví mi o tom. Už takto byla na spoustě míst :-).

Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 11. října ve 21.25 na Primě.

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný