11. ledna 2015 23:00

Osvěžte si To nejlepší z Top Gearu. V úterý na COOLu

Richard Hammond vybírá nejzajímavější střípky z více než dekády nejlepšího automobilového pořadu světa.

Nejvíce nejmakabróznější auto moto pořad světa si za svou novodobou kariéru, obsahující v sobě více než 13 let a 21 sezon, vykoledoval pěknou řádku bizarních, komických nebo hororových událostí – zkrátka zajímavostí.

Právě tyto vám na vlnách Prima COOL už nějaký čas servíruje osmidílný speciál To nejlepší z Top Gearu (Top Gear Top 41), jehož čtvrtý díl promítáme v úterý od 20.15.

Co konkrétního v něm najdete? Vybíráme navnazovací čtveřici úterních pikanterií...

Jako první se představí luxusní slaná koupel Toyoty Hilux. Tohle autíčko se totiž pyšní titulem nejodolnějšího osobního vozu. Nicméně, nebyl by to Jeremy, aby to nevzal jako přijetí výzvy vyzkoušet deklarovanou odolnost všemi možnými prostředky – včetně závěrečného využití moře!

Dalším pánem na holení je čtyřiadvacetihodinový závod prastarého MBW 330d. Ve vozu se během jeho celodenního testování vystřídá celá velká trojice + Stig, vydrží však kára všechny výzvy vozovky? A vydrží to i naši řidiči?

Ze světa budoucnosti v dalším segmentu dorazí elektromobil, a to ne tak ledajaký, nýbrž model vytvořený výhradně našimi inženýry Jeremy, Jamesem a Richardem. První má na triku jeho karoserii, druhý pohon, třetí pak podvozek. Světe div se, elektrovůz z dílny Top Gearu nejenže nakonec vyjede, ale nepovede si nikterak špatně...

A na závěr se pak představí netradiční horolezectví. O výstup na horu na jihu Francie totiž spolu budou soutěžit dva profesionální horolezci s Jeremym a jeho Audi RS4.

To nejlepší z Top Gearu touto salvou však rozhodně nekončí, nalaďte příští týden opět Primu COOL a objevte další čtveřici nápadů z Clarksonovy bestoffky!

(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný