27. února 2020 17:20
Michael Pšenák

Tipsport COOL liga dnes odstartuje první kvalifikací

Tipsport COOL liga bude v letošním roce udávat tempo dlouhodobých domácích soutěží. Celé dění vypukne prvním kvalifikačním turnajem už tento čtvrtek, tak se do bojů nezapomeň zapojit i se svým týmem nebo partou kámošů.

Tipsport COOL liga je díky svému formátu letos otevřená naprosto každému, kdo si o své místečko na scéně může zahrát. Připravenu máme jak první ligu s profesionálními podmínkami a pravidelnými přenosy, tak i druhou divizi, která nabídne jedinou možnost, jak se do elitní soutěže v průběhu roku podívat. To vše doplní ještě otevřená třetí liga, o níž detailnější informace oznámíme až posléze. Nyní je totiž čas kvalifikačních turnajů!

Otevřené kvalifikace máme připraveny dvě, ze kterých vždy dále postoupí čtyři nejlepší týmy. Po nich proběhne ještě Last Call, který tuto osmičku rozšíří na rovnou desítku. V tu chvíli už tým bude mít jistou účast v jedné ze dvou Tipsport COOL lig, o účast v nejvyšší divizi si ale bude muset zabojovat v Closed Qualifieru, kde deset kvalifikovaných týmů doplní pozvaná šestka elitních domácích celků.

První kvalifikační klání dorazí ale už tento čtvrtek, tak si nenech ujít tuto jedinečnou příležitost uspět!

Otevřené kvalifikace se uskuteční v těchto termínech:
Čtvrtek 27. února 18:00 Tipsport COOL CS:GO liga – 1. kvalifikační turnaj
Čtvrtek 5. března 18:00 Tipsport COOL CS:GO liga – 2. kvalifikační turnaj
Pondělí 9. března 18:00 Tipsport COOL CS:GO liga – Last Call

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný