27. března 2015 09:00

Jaký je nejhorší díl Teorie velkého třesku?

Fanoušci mají co do směřování seriálu jasno.

Během vysílání osmi řad si Teorie velkého třesku vybudovala enormní základnu fanoušků po celém světě, diváky Prima COOL nevyjímaje. Právě tihle fanoušci však mají jasno nejen co se týče kvalit jejich oblíbeného seriálu, ale i jeho největších negativ. Z jejich hlasování na internetové stránce IMDb (Internet Movie Database) jsme vybrali nejhorší epizodu seriálu – ukazuje se přitom, že na hlasování se podepisuje i nový trend celkového ladění posledních dílů.

Bez dlouhého napínání vezte, že smolíčka si vylosovala epizoda The Champagne Reflection, vysílaná v USA teprve 20. listopadu 2014 (tudíž zatím ještě nedostupná v české mutaci).

Díl se zabývá Leonardovým pátráním po minulosti zesnulého profesora Abbotta, ve vedlejší linii pak Sheldon zakončuje natáčení svého youtubáckého podcastu. Nejde tedy o nic, z čeho by se někomu měla otevírat kudla v kapse.

Z ohlasů se však zdá, že divákům chybí šarm původních řad a nápaditost spojená s novými nápady a tvářemi. Teorie velkého třesku je zkrátka venku už příliš dlouho, dokonce i nové „holčičí“ postavy se v ní promenádují už pěkných pár let. The Champagne Reflection navíc není jedinou epizodou, která si mezi díly 8. řady vede hůře – sestupnou tendenci v grafech vykazuje většina nových dílů. Podobný osud je běžný u mnoha podobně dlouho běžících seriálů. Narazila tedy Teorie velkého třesku kosu na kámen?

Nejlepší díl řady, epizoda The Troll Manifestation, se zatím zařazuje do sféry toho, co diváci u předešlých řad považovali za holý průměr Teorie velkého třesku. Z předešlých řad byl nejhůře hodnocen díl Speckermanova repríza z 5. řady, i jeho kvalita je však průměrem řady osmé.

Je Teorie velkého třesku na hranici svých možností? Uvidíme, názory komunity se s odstupem mohou ještě změnit. Ještě letos si názor na osmou řadu Teorie velkého třesku budou moct udělat i diváci Prima COOL. Do té doby můžete od pondělí do čtvrtka ve 21.25 nakoukávat sérii šestou.

(lol)

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný