1. června 2015 11:00

5 věcí, které se musí stát před koncem Teorie velkého třesku!

Poločas rozpadu Teorie velkého třesku je dávno za námi. Co bychom ještě rádi viděli do jejího úplného finiše?

Ještě nás čekají minimálně dvě další řady Teorie velkého třesku (celkem tedy deset), konec vysílání tak stále není v dohledu. S tím, jak se pomalu chýlíme do poslední pětiny Teorie velkého třesku, jsme vypíchli několik okamžiků, které snad scenáristé našim oblíbeným hrdinům ještě dopřejí.

5) Sheldon musí získat nobelovku

Tohle snad netřeba dále rozvádět – i když Sheldon v poslední době trpí stihomamy své vědecké nedostatečnosti, existuje-li nějaký momentálně slavný popkulturní vědec, je to právě on. Kdo jiný by měl inspirovat študáky-diváky více, než právě božský Shelly? Doufáme proto, že zůstane bádání nejenom věrný, ale dočká se od scenáristů i nějaké té odměny. I kdyby to měla být Nobelova cena za prachmizernou ekonomiku, herdek!

4) Howard dodělá doktorát

Další věčná bolístka, tím spíše, že Howard své “nedostatečné” vzdělání dostává tuze často sežrat. Nejlepší odpovědí na to by byl protiútok a ještě lepší čestný doktorát třeba za jeho kosmickou misi.

3) Raj se musí vyléčit z alkoholismu

Rozhodně nemáme nic proti pár pivkům, ale v případě Raje jde společenské lubrikování ruku v ruce se schopností vyloudit ze sebe aspoň hlásku. V první řadě to byla zábava, ale když si vezmete, že jeho postava musí být permanentně nacamraná, aby zvládala elementární komunikaci, už to je malinko důvod pro rehabilitaci. Třeba se na ní Raj konečně seznámí s někým, před kým se nestydí mluvit za střízliva.

2) Leonard a Penny musejí porodit dítě

A tím jako fakt myslíme oba. Byla by totiž hromská škoda, kdyby se zrovna taková šťabajzna jako Penny upíchla do role ženy v domácnosti a zhuntovala svou budoucí hereckou/vědeckou kariéru. A tedy protože pár jako Leo a Penny může fungovat pěkně společně, doma by s ratolestí zůstal právě pantáta Hofstadter. Stejně nevíme o žádném velkém vědeckém projektu, na kterém na univerzitě dělá.

1) Sheldon se musí odstěhovat

Minimálně v polovině případů, kdy našim hrdinům něco zkomplikuje život, lze buď přímo ukázat na Sheldona nebo alespoň na následky jeho činnosti. A přiznejme si, že pro dobro našich fiktivních kamarádů by proto bylo lepší, kdyby se Shelly prostě odstěhoval za světlými zítřky. V éře Skype přece není důvod, aby s nimi nemohl dále komunikovat na pravidelné bázi – jeho hologram na gauči by ostatně k Sheldonově postavě seděl jako zadek na hrnec. Sheldonovým odchodem (optimálně ruku v ruce s Amy) kamsi za novou slávou by klidně mohl končit poslední díl seriálu. Už teď roníme krokodýlí slzy...

Zdroj: Whatculture.com

Než na to ale dojde, ještě si snad něco užijeme. S Teorií velkého třesku – od pondělí do čtvrtka na Prima COOL.

(lol)

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný