21. června 2017 11:07

Video: Známý magazín ukázal reálný iPhone 8 ze všech stran. Překvapením jsou chromované okraje

Potvrzují se zprávy, že výroční iPhone bude vzhledem odkazovat k těm úplně prvním.

Známý magazín 9To5Mac přinesl exluzivní video a fotky šasi chystaného iPhonu 8 (neboli iPhonu X) a navázal tím na vůbec první fotky, které zveřejnil vyhlášený Benjamin Geskin na svém Twitteru.

Výrobní maketa ukazuje 5,8 palcový displej přes celé čelo, pouze nahoře s výřezem pro sluchátko a přední senzory. Zřetelný ja také vertikálně orientovaný dvojitý foťák. Podle očekávání chybí telefonu čtečka otisků na zádech, což znamená, že by skutečně měla být pod displejem ve spodní části, kde má mít nový iPhone tzv. funkční oblast s různými ovládacími prvky.

Zajímavé jsou boky telefonu, které vypadají jako nerezová ocel, což by naznačovalo, že je snahou Applu telefon zpevnit a udělat odolnějším, vzhledem k tomu že záda budou muset mít skleněnou plochu kvůli bezdrátovému dobíjení. S největší pravděpodobností však půjde pouze o povrchovou úpravu kvůli snaze udržet telefon co nejlehčí. Každopádně kovová linka je patrná i kolem dvojité čočky fotoaparátu.

Oblejším a kovovějším vzhledem jakoby nový iPhone odkazoval k vůbec prvnímu iPhonu nebo populárnímu iPhonu 3G. Až čas ukáže, jestli jde skutečně o finální design, ale zdá se to čím dál pravděpodobnější.

Jak se vám líbí představený vzhled iPhonu 8?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný