2. května 2018 14:44

Šéf Tinderu se vysmál Facebooku za jeho seznamku. Prý bude dobrá akorát na jednu věc...

Král online seznamek se opřel do novinky na Facebooku.

Svět oběhla velké zpráva, že Facebook konečně představil vlastní funkci pro seznamování a randění. Bude fungovat na podobných principech jako známý Tinder, takže by měl rychle směřovat k tomu, že se oba lidé uvidí naživo.

Na oznámení bleskově a dost drsně zareagoval Joey Levin, což je hlavní akcionář společnosti Match Group, pod kterou patří právě zmíněný Tinder a další seznamovací aplikace jako Match, OkCupid nebo PlentyofFish. "Jen ať jdou mezi nás. Voda je teplá. Jejich produkt by mohl být skvělý pro budování rusko-amerických vztahů." Narážka na nedávné kauzy Facebooku je více než jasná.

V podobném duchu, i když více diplomaticky, se vyjádřila také šéfka samotného Match Group Mandy Ginsberg. "Jsme polichoceni, že se k nám hodlá přidat Facebook že vidí ten ohromný potenciál stejně jako my, protože Tinder dál raketově roste. Jen se divíme jeho načasování. Tenhle druh podnikání je totiž dost spojen s osobními a citlivými daty," uvedla ve veřejném prohášení. Facebook nevnímá jako hrozbu, ale spíše jako stimul, jak dále vylepšovat své služby.

Myslíte, že Facebook zamíchá s poměrem sil v online seznamování?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný