11. února 2016 10:47

Je to tady! TOP GEAR představil celý hvězdný tým moderátorů. Zvládnou trumfnout Clarksona?

Nové tváře sednou za volant už v květnu.

Televize BBC dělá po dramatickém odchodu Jeremyho Clarksona všechno pro to, aby udržela diváky u své populární show Top Gear. Jen před pár dny oznámila, že se k hlavnímu uvaděči Chrisi Evansovi přidá taky herecká hvězda Matt LeBlanc, kterého většina diváků zná hlavně jako Joeyho ze seriálu Přátelé. A před chvílí odtajnila i zbylé moderátory.

Jako první se sluší představit ženu, tedy profesionální závodnici Sabine Schmitz, která už se v Top Gearu v minulosti představila, když stanovila nový rekord na slavném Nürburgring v dodávce Ford Transit. Dalšími členy jsou populární automobilový youtuber Chris Harris a automobilový žurnalista Rory Reid, který je jediným moderátorem, jehož vybrala televize v otevřeném výběrovém řízení. "Jsem nesmírně hrdý, že se mi to podařilo. Auty žiju a dýchám, takže si myslím, že do show skvěle zapadnu," řekl Rory.

Z profesionálního motosportu pak přichází Eddie Jordan, v jehož stáji F1 jezdili i takové legendy jako Michael Schumacher nebo Damon Hill. A nebude samozřejmě chybět ani Stig, který ke svému návratu neřekl vůbec nic, jak je u něho zvykem.

Co myslíte, udrží si Top Gear diváky, nebo mu je vyfoukne nová show Jeremyho Clarksona, kterou chystá pro Amazon?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný