7. října 2019 10:29

Jak mají vypadat nástupci populárních AirPodů a jaké přinesou nové funkce?

Nejpopulárnější bezdrátová sluchátka současnosti mají už brzy dostat nástupce.

Letošní update bezdrátových sluchátek AirPods od Apple přinesl jen kosmetické změny jako úspornější provoz, lepší párování nebo možnost bezdrátového nabíjení. Jenže už počátkem příštího roku se máme dočkat změny zásadnější.

Sluchátka, která by se mohla jmenovat AirPods Pro, totiž přinesou tři zásadní novinky – zvýšenou voděodolnost, lepší držení v uších díky vyměnitelným nástavcům a hlavně elektronické potlačení hluku (ANC).

Jejich příchod naznačuje beta verze iOS 13.2, v jejímž kódu lze dohledat právě zmínky o aktivním potlačení hluku a taky se v ní skrývá ikona sluchátek, podle níž se dá usoudit, jak by sluchátka měla vypadat. Fanoušci už z ní vyrobili první rendery. Tady je zřejmě nejpovedenější z nich:

Sluchátka působí masivnějším dojmem, což částečně vychází z potřeby, aby více ucpávaly ucho a pomáhaly tak pasivní izolací hluku té aktivní elektronické. Patrné jsou taky koncovky, které budou vyměnitelné pro různé tvary uší. Nástupce AirPodů tak nebudou sedět na okraji zvukového kanálu, ale budou se strkat více dovnitř.

Mluví se o tom, že v prodeji zůstanou i stávající AirPody jako levnější a méně vybavená varianta a že Apple chystá taky klasická velká náhlavní sluchátka s ANC, speciální sadou funkcí a obří výdrží.

Koupili byste si lepší AirPody v takovéto podobě?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný