5. září 2019 16:25

Facebook konečně spouští svou novou seznamku. Kdy přijde do Česka?

Facebook nás pošťouchne do vztahu a doporučí ideálního partnera.

Téměř rok poté, co se poprvé představila světu, se spouští služba Facebook Dating. Bude dostupná uživatelům největší sociální sítě od 18 let věku a ukáže se jako nová záložka v mobilní aplikaci. Uživatelům se zájmem o randění zprostředkuje jednoduché vytvoření samostatného randicího účtu, aby si ochránili své soukromí.

Randící profil pak nabídne, abyste se seznámili s někým z přátel vašich přátel nebo s lidmi, kteří jsou zcela mimo váš okruh přátel, pokud byste se v prvním případě necítili pohodlně. Chytrý algoritmus vás bude párovat s protějšky na základě vašich preferencí, ale taky pomocí společných zájmů a aktivit.

Podobně jako u jiných podobných randicích aplikací budete lajkovat nabízené protějšky a když se lajknete navzájem, budete moci rozjet konverzaci. Facebook chce být pomalejší a více orientovaný na konverzaci než třeba swajpovací hurikán Tinder.

Doporučovat chce zejména lidi, s kterými máte velkou šanci se potkat, a to na základě vaší společně potvrzené účasti na některé z blízkých události. Šikovně chce taky integrovat fotky i Příběhy z Facebooku i Instagramu.

Facebook Dating se právě spouští v USA a dalších devatenácti zemích. V Evropě, a tedy i v Česku, se ho dočkáme začátkem nadcházejícího roku.

Těšíte se na možnost randění přes Facebook?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný