2. května 2018 10:30

Facebook představil vlastní seznamku, která prý najde partnera každému. Jak to udělá?

Facebook se konečně rozhodl konkurovat online seznamkám. A půjde na to vlastním způsobem!

Šéf největší sociální sítě Mark Zuckerberg představil na konferenci F8 zásadní novou funkci – Facebook Dating neboli Facebook randění. Více než 2,2 miliardy jeho aktivních uživatelů tak dostanou možnost najít si svůj protějšek.

"Bude to sloužit k navazování skutečných dlouhodobých partnerství ne jen na randění," vysvětlil Zuckerberg lehce pobaveným tónem. V mobilní aplikaci přibude nová položka. Ta vám nabídne, abyste si vybudovali svůj seznamovací profil, podobně jako to je třeba na Tinderu nebo Bumble.

Hlavní prioritou je prý zachování soukromí a diskrétnost. Nebudete tak dostávat nabídky na lidi z okruhu vašich přátel, což je dobrá zpráva pro všechy zadané, kteří...ehm... hledají zpestření. Randění ani nebude nijak vázané na vaše nastavení vztahu, tedy zda jste zadaní či nezadaní.

A jak vás bude aplikace párovat? Hlavní bude účast na společných akcích či ve společných skupinách – v nich dostanete možnost vybrat si lidi, kteří jsou připraveni se setkat. Když oba budete stát o kontakt, dostanete možnost speciálního chatu, který stojí mimo FB Messenger. Úspěšnost dobrého spárování bude prý díky použitému algoritmu opravdu vysoká.

Podobně jako u Tinderu tedy aplikace stojí hlavně na tom, aby se lidé co nejdříve potkali a poznali naživo a jejich kontakt nebyl jen virtuální.

Momentálně randící funkce prochází testováním. Dalších podrobností i přesného data jejího spuštění bychom se měli dočkat v průběhu roku.

Vyzkoušíte randění přes Facebook?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný