1. března 2017 13:37

Čekání je u konce! Takhle vypadá Samsung Galaxy S8 v celé kráse na první oficiální fotce

Jeden displej vládne všem!

Proslulý a vždy stoprocentně spolehlivý zdroj leaků Evan Blass zveřejnil na svém twitterovém účtu první oficiální fotku napjatě očekávaného Samsungu Galaxy S8, které si oficiální premiéru odbude 29. března. Snímek potvrzuje všechny předchozí méně kvalitní úniky. Ale lze si na něm všimnout několika zajímavých detailů...

...třeba množství čoček a senzorů na horní hraně. Je jich opravdu takové množství, že nedokážeme všem spolehlivě přiřadit funkci - třeba aktuální Galaxy S7 jich má polovinu. Na straně je taky oproti zvyku vidět obrys tlačítka navíc. To bude s jistotou patřit inteligentnímu asistentovi Bixby. Ten má narozdíl od konkurenční Siri nebo Google Asistenta taky pokročilým způsobem zpracovávat obrazové informace z čoček fotoaparátů. Možné taky je, že jeden ze senzorů na čelní straně bude mít nějakou speciální vlastnost, o které dosud nemáme tušení.

O parametrech a funkcích telefonů už jsme psali dříve. Uvidíme, zda se podařilo Samsungu přes velké množství úniků utajit nějakou specialitku, kterou nás bude moci překvapit.

Jak se vám nové Galaxy S8 líbí?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný