7. června 2017 14:45

APPLE opět vykraden! Nová čínská vlajková loď OnePlus 5 vypadá přesně jako iPhone 7 Plus

Čína razí odjakživa heslo – originalita se přeceňuje!

Čínské telefony značky OnePlus se mezi pokročilými uživateli telefonů s Androidem těší velmi dobré pověsti. Mají prémiový design i kvalitu zpracování, špičkové funkce i výkon a taky velice minimálně upravený a svižný software. Svou novou vlajkovou loď OnePlus 5 představí již 20. června, ale unikly už první oficiální fotky telefonu. Na nich zaujme především nápadná podobnost s iPhonem 7 Plus. Posuďte sami:

Prakticky stejný je vystouplý modul dvojitého foťáku, včetně umístění blesku. Na pohled stejné je taky matné provedení nebo umístění loga výrobce. Jiné je rozmístění tlačítek na straně přístroje – hlasitost má OnePlus napravo, tlačítko power a přepínač mute pak nalevo. Zatím nevíme, jak vypadá spodní hrana – snad na ní na rozdíl od iPhonu 7 zůstane taky audio jack.

Ačkoli zatím nebyl odkryt celý displej, dá se čekat, že nový OnePlus nepůjde cestou maximálně roztaženého displeje jako Samsung Galaxy S8 nebo LG G6. Pod displejem tak bude klasicky místo pro tlačítko home se čtečkou otisků prstů.

Telefon dostane nejvýkonnější CPU současnosti Snapdragon 835 a prodávat se bude ve čtyřech barvách – matné černé, perleťové, červené a zlaté. Uvidíme, zda bude mít podobně agresivní cenovku jako jeho předchůdci.

Co říkáte na design OnePlus 5?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný