19. května 2023 17:15

Apple představil speciální kožený obal na AirPods Pro. Astronomicky vysoká cena vás donutí křičet

Stylový obal na sluchátka si nechá luxusní výrobce celkem solidně zaplatit.

Kožený obal na sluchátka AirPods Pro se dá běžně koupit za pár stovek, jenže takový nebude mít oficiální štempl dlouhé roky osvědčené spolupráce značky Apple s francouzským výrobcem luxusního zboží Hermès. Z té aktuálně vzešlo nové pouzdro na sluchátka s připojeným řemínkem přes krk i samostatný řemínek určený k přímému přichycení k AirPods Pro druhé generace, jež mají v nabíjecím obalu integrované poutko.

Hermès se chlubí použitím prvotřídní kůže, která je prý tak jemná, že umožní bezproblémové bezdrátové nabíjení obalu, i když je v pouzdře. Samostatný řemínek je vybaven leštěnou přezkou s logem značky, která původně proslula hlavně jako výrobce kožených koňských sedel a dalšího příslušenství pro jezdce. Pouzdro i samostatné řemínky jsou k dispozici v několika barevných variantách.

Možná byste namítli, že nejde o nic speciálního, jenže příslušenství se přece jenom něčím vymyká. A to svou cenou. Za obal totiž zaplatíte 930 dolarů, což dělá bez daně v přepočtu zhruba 20 300 Kč. Samostatný řemínek je však podstatně levnější! Vyjde na krásných 335 dolarů, tedy bez daně asi 7300 Kč.

Zdroj: MacRumours

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný