7. července 2023 12:05

Vémola vs. Klan Kotlárů? Z vtípku je velké téma. Vémola klidní situaci: Žádný hejt

Terminátor si zažertoval a hned je z toho poprask. Tak lze popsat situaci, která nastala, když se Karlos Vémola dopustil nevinného vtípku na svých narozeninách. Jedním z hostů ve Vémolandu byl totiž i Tomáš Le Sy, promotér organizace Clash of the Stars. A bojovník mu navrhl, že by si před sportovním důchodem rád přivydělal třeba soubojem s klanem Kotlárů. Ti se hned ozvali.

Byla to parádní párty s desítkami gratulantů, zpívající kapelou Romstar Vyškov a přihlížejícími šelmami. Takovou oslavu narozenin můžete zažít jen ve Vémolandu, tedy na adrese populárního MMA bojovníka Karlose Vémoly. Nechybělo dobré jídlo a pití.

Na místě byl i Tomáš Linh Le Sy, který dorazil na oslavu s krásnou přítelkyní Denisou Ryndovou. Oba si večírek pořádně užili a šéf Clash of the Stars byl jedním z těch, co řádili ve Vémolandu nejvíc.

„Snažili jsme se ho co nejvíc opít, abychom domluvili nějaký ten kšeft,“ komentoval řádění Le Syho Terminátor. „Říkal jsem mu, že když se blíží ten důchod, že si potřebuju vydělat, tak ať mi dá milion za každého Kotlára. Nastoupím proti všem. A ať je jich co nejvíc, abych si něco vydělal. Ať jich je v kleci alespoň osm.“

Na tento vtípek už stihli reagovat oba zástupci rodiny Kotlárových, kteří se v minulosti v kleci pod značkou Clash of the Stars představili.

„Řekls tam, že bys nastoupil proti celému rodu Kotlárů. Uvědomuješ si vůbec, co říkáš? Však nás je dvacet autobusů. (směje se) Chceš si vydělat na důchod? V pohodě, já to chápu. Respektuji to. Chceš milion za Kotlára?! Já si myslím, že bych na tebe stačil sám, hele,“ ozval se jako první Jaroslav, známý pod přezdívkou Security. „Uvědom si, co říkáš, když piješ, a pozor na slova. Protože už jsi starší člověk a už taky nejsi mladej. Víš, jak…“

Nedlouho poté reagoval i Diego: „Valim voči, jakože jdeme proti sobě. Já si tě vážím jako sportovce MMA. Oktagon a to všechno. Klobouk dolů před tebou. Ty chceš za nás milion korun, tak já bych taky pod milion nešel… Takže jestli, my s Jardou do toho půjdeme a uděláme show. Vyděláme si teda na ty důchody.“

A téma Vémola vs. Kotlárův klan hned způsobilo velký poprask a na sociálních sítích se divoce řešilo. Je vůbec možné, aby na takový souboj opravdu došlo? Odpověď nabízí přímo profesionální bijec.

„Tak co k tomu říct? Bylo to něco, co jsem řekl v zápalu srandy na oslavě, kdy promotér Tomáš Le Sy popíjel, a přitom jsme se bavili. Tak jsem mu říkal, že si potřebuju vydělat, protože už jsem důchodce, ať mi za to dají co nejvíc peněž. Mohlo mě teda napadnout, že se toho Kotlárovic rodina chytne,“ komentuje situaci s pobavením Vémola.

„Asi bych jim k tomu řekl, že pokud s nimi chce zápasit, někdo jako já – i když ve skutečnosti nechce – tak by to neměli brát jako disrespekt nebo navážení se do rodiny. To vůbec. Naopak by to měli vnímat jako pochvalu, jako poctu, že jsem vůbec řekl, že s nimi budu zápasit. Já bych to na jejich místě jako disrepekt nebral. O to víc mě mrzí, že jsem někde četl narážky, že prý jsem rasista, že se otáčím proti Romům,“ podivuje se bojovník.

Zmínka o romských bojovnících opravdu vedla k tomu, že někteří začali populárního bojovníka označovat za rasistu. To je ale opravdu velká mýlka. „To mě na to mrzí nejvíc, protože jeden z mých nejlepších kamarádů, Alexandr Cverna, je Rom a byl také tradičně na oslavě mých narozenin. Navíc tam zpívala i slavná romská kapela Romstar Vyškov. Takže si myslím, že do nějakého rasisty mám já ze všech rozhodně nejdál,“ konstatuje Vémola vážně.

Nicméně celou situaci bere pořád hlavně s humorem. „A kdo ví, třeba to doopravdy dopadne. Prý dvacet autobusů Kotlárů… A na to se mě ptal Le Sy, jestli je chci všechny najednou, anebo po jednom, tak se třeba ještě domluvíme,“ usmívá se. „Hlavně bych chtěl zdůraznit, že jsem nikoho nechtěl pohoršit, že jsem nikoho nechtěl urazit a vlastně… (přemýšlí) Určitý respekt si ode mě Kotlárové zaslouží. Protože na to, že jejich tréninky spočívají především v trénování v kebabshopu, tak je fanoušci uznávají jako sportovce. Když jsem byl v O2 universum, lidi jim tam fandili jako opravdovým zasloužilým sportovcům, i když to, co dělají, se sportem nemá vůbec nic společného,“ říká Vémola s pobavením a považuje tím celou věc už za uzavřenou.

„Hlavně žádný hejt, žádný disrespekt, žádné další trash talky. Byla to sranda na oslavě a tím bych to uzavřel. Alespoň do té doby, než Le Sy přijde a – show me the money – milion za Kotlára!“ dodává Vémola s nadsázkou.

Zdroj: Autorský text

Ondřej Němec

redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný