7. října 2014 09:15

Poznejte celý ansámbl postav ze Spartaka!

Poznejte celý ansámbl postav ze Spartaka!

Do třetice všeho dobrého se vrací rebelující otrok Spartakus, aby nám ve finální třetí řadě svého krvavého seroše ukázal tragický finiš svého povstání.

Sledujte seriál Spartakus: Válka zatracených každé pondělí ve 21.50 na COOLu anebo na PrimaPLAYNebude však sám, komu půjde o krok.

Zjistěte, jaké staré i nové tváře mu budou sekundovat.

Liam McIntyre jako Spartakus

Prvním pánem na holení je samozřejmě titulní hrdina, jehož akurátně dle historie na konci čeká smutné finále. S jeho představitelem Liamem McIntyrem se to má naopak – díky nahrazení zesnulého Spartakova představitele z 1. řady, Andy Whitfielda, se začal objevovat v dalších významnějších, ač zároveň i podobných rolích, především v Herkulovi z letošní zimy, snad se však brzy dočká i dalších rolí vyšší kvality.

Manu Bennett jako Crixus

Vrací se samozřejmě i věrný Crixus, jehož cílem není nic menšího, než dobýt a vyplenit samotný Řím. Mezi herci Spartaka je však jeho představitel Manu Bennett skoro tím nejúspěšnějším – rodilý Novozélanďan se po konci Spartaka objevil v seriálu Arrow, znát ho můžeme i z trilogie Hobit.

Dustin Clare jako Gannicus

Protagonista Bohů arény, prequelu k 1. řadě Spartaka, je dalším oblíbeným navrátilcem mezi rebely. Na svou další příležitost naopak čeká jeho představitel Dustin Clare, Australan, který krom role v mnoha, mnoha regionálních seriálech prozatím prorazil právě jenom ve Spartakovi.

Daniel Feuerriegel jako Agron

Majitel unikátního brnění byl v Krvi a písku spíše v pozadí děje, o to větší roli však dostal ve druhé a třetí řadě Spartaka. Jeho představitel Daniel Feuerriegel platí za podobného černého koně – byť nezískává slávu na obrazovce či plátně, ostruhy získal především na prknech, která znamenají svět.

Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia

Crixova milá není o nic méně nebezpečná než muži-gladiátoři. Její představitelku Cynthii Addai-Robinson můžete znát i z FlashForwardu, akčního filmu Colombiana nebo samozřejmě i ze seriálu Arrow, který si zjevně dal za cíl schramstnout všechny hvězdy Spartaka.

Ellen Hollmanová jako Saxa

Protože blondýn po konci 2. řady v seriálu ubylo, je další rebelka Saxa o to vítanějším kořením obrazovky. Její šarmantní představitelka Ellen Hollman bohužel zatím má spíše smůlu na další role, letos se však mihne alespoň ve video pokračování Krále Škorpiona.

Simon Merrells jako Marcus Crassus

Bohatý, mocný, impozantní jako mramorová socha. Tak působí nový vůdce tažení proti Spartakovi, Marcus Crassus. Skoro padesátiletý (!) Simon Merrells, který Crassa hraje, je paradoxně velmi neznámý. V rodné Anglii však platí za zkušeného divadelního herce.

Todd Lasance jako Julius Caesar

A jako připomínku věcí budoucích najdeme na římské straně i mladého Julia Caesara, jehož v budoucnu ještě čekají velké věci. Původem Australan Todd Lasance bohužel zatím nevypadá, že by měl krom úlohy ve Spartakovi trhat rekordy v raketové kariéře, prozatím jako by si vybíral spíše neznámé úlohy.

Kdo ještě neoslepl z všech těch prasátek házených svalnatými bicáky našich gerojů, může je již brzy pozorovat v akci! Stačí naladit Prima COOL v pondělí kolem desáté, kdy se Spartakus vydá vstříc svému osudu.

(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný