26. června 2018 14:55

Zornův syn válčí v kanclu i na Prima COOL

Zorn je velkým, neohroženým a neporazitelným válečníkem, který pochází z dalekého ostrova v Tichém oceánu, kde je všechno nakreslené. Vybojoval nespočet epických bitev, ale ta největší ho teprve čeká. Zorn se nastěhuje na obyčejné kalifornské předměstí v Orange County, aby se znovu sblížil s bývalou manželkou a synem z masa a kostí. V novém životě ho čekají úplně jiní nepřátelé než vlčí netopýři nebo krvežízniví arachnoroboti. Musí si poradit s pokutami,

Zorn, Ochránce Zephyrie, Dobyvatel kmenů Agonu a Ničitel temných hord z Girthu, už během života vybojoval nespočet epických bitev. Ale ta největší ho teprve čeká na kalifornském předměstí v Orange County, kde se znovu setkává s bývalou manželkou a dospívajícím synem.

Zornův syn je komediální seriál Phila Lorda a Christophera Millera (LEGO příběh, 21 Jump Street), který kombinuje dvourozměrně animovaného hlavního hrdinu se skutečnými herci. Zorn pochází z dalekého ostrova v Tichém oceánu, kde je všechno nakreslené. V typicky americkém prostředí moderního kalifornského městečka hledá cestu zpět k exmanželce a synovi z masa a kostí. Rychle však zjišťuje, že si ani s jedním nemá moc co říct.

Sedmnáctiletý Alangulon nebo jen „Alan“ (Johnny Pemberton) není žádný velký drsňák. Jeho matka Edie (Cheryl Hines) bývala nezkrotnou divoškou, ale teď podlehla nevýraznému rodinnému životu. Zorn navíc narazí na jednu zásadní překážku: jmenuje se Craig (Tim Meadows), je profesorem online psychologie a novým snoubencem jeho bývalé. Ale i tak se Zorn rozhodne dokázat, že může být dobrým tátou.

Nastěhuje se do Orange County natrvalo, najde si vlastní byt, a dokonce i vzrušující práci prodejce hygienických potřeb. Jeho šéfová Linda (Artemis Pebdani) si cení obrovského nadšení, s jakým Zorn ke všemu přistupuje, ale v kanclu se ho hlavně snaží udržet na uzdě.

Zorn si těžko zvyká, protože rozhodně není ve svém živlu. Musí se porvat s otcovstvím, rozvodem i k smrti nudnou prací kancelářské krysy. Sice je Vládcem bolesti a pokořil nebezpečné vlčí netopýry nebo krvežíznivé arachnoroboty. Jenže teď ho čekají úplně jiní nepřátelé: pokuty, dress code a oddělení evidence silničních vozidel.

Zajímavosti:

 • Seriál Zornův syn vymysleli režiséři, scenáristé a producenti Phil Lord a Christopher Miller (LEGO příběh, Jump Street 21, Jump Street 22, Poslední chlap na Zemi).
 • Seriál kombinuje dvourozměrného hlavního hrdinu se skutečnými herci v normálním prostředí.
 • V původním znění namluvil Zorna herec Jason Sudeikis, se kterým Phil Lord a Christopher Miller spolupracují na komediálním postapokalyptickém seriálu Poslední chlap na Zemi.
 • Zorn připomíná He-Mana, hlavního hrdinu dětského animovaného seriálu He-Man and the Masters of the Universe (He-Man a vládci vesmíru) z 80. let.
 • Úvodní animovaná znělka je přesně ve stylu animovaných seriálů He-Man and the Masters of the Universe a Hromkočky.
 • V seriálu se objevují tito hostující herci: Mark Proksch (Kancl, Volejte Saulovi), Horatio Sanz (Saturday Night Live), Cameron Monaghan (Shameless), Cedric Yarbrough (Reno 911!) nebo Nate Mooney (It's Always Sunny in Philadelphia).
 • Mark Proksch hostuje v 2., 4., 5., 6., 8., 9., 11. a 13. epizodě.
 • Horatio Sanz hostuje ve 2. epizodě.
 • Cameron Monaghan hostuje ve 4. epizodě.
 • Cedric Yarbrough hostuje ve 4. epizodě.
 • Nate Mooney hostuje v 5. epizodě.
 • Ve 2. epizodě hostuje herečka Alice Lee, která také působí jako youtuberka Alice J.

Postavy:

Zorn Neohrožený barbarský válečník pochází z exotického ostrova Zephyria daleko v Tichém oceánu, kde je všechno kreslené. Nejlépe je mu uprostřed bitevní vřavy. V typicky americkém prostředí na předměstí v Orange County si neví rady. Přesto je odhodlaný získat zpět bývalou manželku a syna.

Eddie Bennettová (Cheryl Hines) Zornova exmanželka a Alanova matka bývala nezkrotnou divoškou, ale podlehla stereotypům rodinného života. Je zasnoubená s Craigem.

Cheryl Hines Americká herečka se narodila 21. září 1965 v Miami Beach na Floridě. Za roli v seriálu Larry, kroť se byla dvakrát nominovaná na cenu Emmy. Zahrála si v seriálech Zornův syn a Zajatci předměstí. Je nadšenou hráčkou pokeru a podařilo se jí posbírat výhry v celkové hodnotě 50 tisíc dolarů. Je podruhé vdaná za Roberta F. Kennedyho Jr., který pochází ze slavného klanu Kennedyů. Má jednu dceru z předchozího manželství.

Alangulon „Alan“ Bennett (Johnny Pemberton) Zornův syn je napůl Zephyrian, ale na rozdíl od svého otce-válečníka není žádným velkým drsňákem. Zato je vegetariánem.

Johnny Pemberton Americký herec se narodil 1. června 1981 v Rochesteru v Minnesotě. Zahrál si v seriálech Zornův syn a Superstore. Je moderátorem audio pořadu Live to Tape.

Craig Ross (Tim Meadows) Profesor online psychologie je novým snoubencem Eddie – a tím pádem Zornovým největším sokem. Tím spíš, že je na něho opravdu spoleh.

Tim Meadows Americký herec se narodil 5. února 1961 v Highland Parku v Michiganu. Patří k nejdéle aktivním hercům v pořadu Saturday Night Live, ve kterém působil od roku 1991 do roku 2000. Zahrál si v seriálech Zornův syn, Brooklyn 99 a Goldbergovi. Vystudoval televizní a rozhlasovou tvorbu. Je rozvedený a má dvě děti.

Linda Orvendová (Artemis Pebdani) Zornova šéfka oceňuje jeho nadšení a zápal, ale v kanceláři se ho hlavně snaží udržet na uzdě.

Artemis Pebdani Americká herečka se narodila 2. srpna 1977 v Texasu. Zahrála si v seriálech Zornův syn, It's Always Sunny in Philadelphia a Jak jsem poznal vaši matku. Její rodiče pocházeli z Íránu a během 70. let se přestěhovali do Ameriky. Vystudovala herectví.

Zornův syn začíná na Prima COOL ve středu (respektive ve čtvrtek) ve 2.30 a poběží ve stejný čas každý všední den.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný