5. července 2018 15:21

4 věci, které potřebujete vědět o seriálu X-Men: Nová generace

Čekají vás noví Hrdinové?

Co byste dělali, kdybyste byli rodiči a zjistili, že vaše dětičky mají superschopnosti? V naší realitě by to asi byla jízdenka do showbyznysu – v realitě X-Men však spíše do gulagu! Právě toho druhého se obávají hlavní hrdinové seroše X-Men: Nová generace, který běží na Prima COOL o víkendových nocích kolem jedné ráno (ale naštěstí ho máme i na webu!). Při svém útěku před zákonem proti Mutantům se hrdinové připletou pod nohy celému hnutí odporu. A jestli vás ta zápletka zaujala, rádi vám prozradíme pár zásadních detailů.

04) Inspirace Hrdiny?

Premisa Nové generace by se určitě dala srovnat třeba s původními seriálovými Hrdiny. Což je ironické dvojnásob, uvážíme-li, že právě Hrdinové byli velmi inspirováni filmovými X-Meny...

03) Status: Nežádoucí Mutant

Za seriálem stojí producent Matt Nix, jehož nejslavnějším starším počinem je špionážní oddechovka Status: Nežádoucí (Burn Notice). Má však také podporu koproducenta Bryana Singera, který natočil hned několik filmových X-Menů (jedničku, dvojku, Budoucí minulost a Apokalypsu) a kinematografické podobě série především vdechl život. Singer ostatně zrežíroval i pilotní díl Nové generace!

02) Propojení bez závazků

Nová generace je tematicky propojená s filmovou sérií X-Men, de facto se však odehrává v alternativní realitě. Cameo Patricka Stewarta nebo Hugha Jackmana tedy nečekejte, stejně jako návaznost na nové x-menovské filmy nebo třeba Deadpoola.

01) Vyhlídka na 2. sérii

Na COOLu momentálně běží 1. série Nové generace, která k nám dorazila ještě teplá z dabingové trouby – její poslední díl měl totiž v USA premiéru v polovině ledna. Za velkou louží je však už naplánovaná i 2. řada, která by měla dorazit na konci září. Snad se jí časem dočkáme i na COOLu!

Než se tak ale stane, X-Men: Nová generace na vás bude číhat po sobotní a nedělní půlnoci na Prima COOL!

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný