21. dubna 2026 13:45

První fotka ze 3. série: Wednesday zdraví od ikonické evropské památky

Wednesday Addams si ve třetí sezóně seriálového fenoménu vyrazí na výlet.

Stane se ze satirické černé komedie ve třetí sezóně cestovatelský pořad? Těžko, přesto Wednesday (Jenna Ortega) na první fotce vzkazuje se siluetou Eiffelovy věže v zádech: „Z Paříže s hrůzou“.

Vtipná variace na slavný láskyplný pařížský vzkaz přesně vystihuje styl seriálu, který na snímku doplňuje i černočerná motorka, všudypřítomná ruka zvaná Věc, ale i nezbytně mrazivý pohled hrdinky. Natáčení už začalo ve studiích v irském Dublinu a jak se ze snímku zdá, kamery vyrazily i do reálných lokací na březích řeky Seiny.

Na konci druhé řady odjela Wednesday společně s Věcí motorkou strýčka Festera (Fred Armisen) pátrat po její kamarádce a spolubydlící Enid (Emma Myers) – vlkodlačici, která zůstala uvězněná ve své vlčí podobě a utekla do divočiny. Hledání Enid je pravděpodobně zavede až do Francie.

Hereckými nováčky pro třetí řadu budou Eva Green jako tetička Ofélie, v dosud neupřesněných rolích také Winona Ryder, Lena Headey, Andrew McCarthy, James Lance, Chris Sarandon, Noah Taylor, Oscar Morgan a Kennedy Moyer.

Tvůrci zůstávají Alfred Gough a Miles Millar s kultovním filmařem Timem Burtonem jako hlavním režisérem a výkonným producentem.

Zdroje: Geek Culture, Variety

Video: trailer předchozí druhé řady Wednesday

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

RE-PLAY

Esport / Zábavný / Publicistický