24. května 2019 12:44

Podívejte se s Amy do zákulisí Teorie velkého třesku

Kde přesně se natáčí Teorie velkého třesku? Mayim Bialik vám to celé ukáže!

Konec je za námi – poslední díl Teorie velkého třesku se v USA minulý pátek dočkal své premiéry! Ačkoliv si na českou mutaci ještě chvíli posečkáme, již nyní je jasné, že jde o konec jedné éry. Abyste zatlačili slzu o něco efektivněji, mrkli jsme s nejnovějším videem na to, jak vlastně natáčení Teorie velkého třesku vypadalo.

Zákulisní výlet pořídila Mayim Bialik (Amy), která se s koncem seriálu zjevně rozhodla vydat na dráhu youtuberky – a má k tomu prozatím skvělý materiál! Exkluzivní video se totiž podívalo doslova do zákulisí, tedy do míst za kulisami. Započalo první den posledního týdne natáčení a ukázalo třeba sklady kulisáků nebo místa, kde pracují jednotliví techničtí fachmani. Všechno tohle ale byl jen začátek!

Jedním z nejzajímavějších okamžiků videa je pohled z publika. Teorie velkého třesku je jedním z mála sitcomů, který stále vznikal před živým publikem, místo natáčení je tak vlastně zároveň i "divadlem". Vidět staré známé lokace (byty hlavních hrdinů) neorámované televizí či monitorem, ale zasazené před sedačky diváků, je prapodivný zážitek. Ještě prapodivnější je ale pohled z nitra kulis do publika.

Při sledování Teorie velkého třesku divák žije "uvnitř" představy bytu našich hrdinů, - ale v pohledu herců na ně civí nejenom filmaři, ale i stovky lidí v publiku. Jasně, nic z toho není zas tak šokující. Je ale trochu zvláštní to vidět v roce 2019 červené na bílém!

Krom toho nám Amy ukázala i kulisy obchodu s komiksy a došlo i na nakouknutí do převlékárny (bez převlékajících se lidí). Celému videu vlastně k dokonalosti chybí jediné – škoda, že nebylo natočené ve 360 stupních, abychom se mohli rozhlížet bez ohledu na kamerové úhly!

V nedávném rozhovoru v talk show Stephena Colberta, kde se ukázal celý hlavní ansámbl Teorie velkého třesku, padla i zmínka o tom, jak probíhal poslední den natáčení. Kaley Cuoco (Penny) se nechala slyšet, že ze všeho nejvíc připomínal poslední den školního roku.

Štáb i herci totiž natočili drtivou většinu scén v předešlých dnech, v posledním dni toho proto nebylo moc na práci. Poslední okamžiky produkce tak herci spolu se štábem jednoduše dost prozevlili. Po dvanácti řadách však nejspíš nevadí, že si všichni v cílové rovince dali trochu voraz!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný