20. srpna 2017 21:05

Tohle je 6 největších šoků z Teorie velkého třesku! Co vás rozsekalo nejvíc?

Také jste hledali čelist na podlaze?

Teorie velkého třesku je tu s námi už skoro deset let, a ačkoliv dýchá hlavně k tomu, aby nás rozesmála, občas umí i pořádně vyděsit! Před premiérou 10. série, která na COOL dorazí už v pondělí 4. září, jsme proto zavzpomínali na šestici zvratů (a dalších šokujících momentů), kterými nás Sheldonova partička těžce rozhodila.

06) Raj spící s Penny.

Možná si i vy pamatujete na finále 4. řady, která končila tím, že Raj skončil v pelechu s Penny. Nakonec se vše vysvětlilo (relativně) nevinně, před pěti lety však šlo o pořádné překvápko! Paradoxně tím, koho scéna nejvíce překvapila, byl sám Rajův představitel – pro Hollywood Reporter totiž řekl, že ho scénář naprosto šokoval, protože story vůbec nenaznačovala, že by chtěla kráčet tímto směrem. Inu, ještěže se nikomu nic nestalo!

05) „Havárie“ Mars Rover

Teorie velkého třesku má málokdy větší vliv na svět okolo sebe – nestane se třeba často, že by Sheldon skutečně vyhrál Nobelovu cenu nebo zničil polovinu Severní Ameriky skrze nepodařený pokus s antihmotou. Proto byl moment, kdy Howard svým machrováním de facto anihiloval marťanský rover, tak příjemně překvapivý a zároveň vtipný – finální hlášení z telky pak celou situaci dokonale korunovalo!

04) Sheldonův „útěk“

Na někoho, od koho se doslova čekalo vymyšlení spojení kosmologie a kvantové fyziky, zažíval Sheldon před pár řadami pořádnou krizi identity. Ta ve finále 7. řady vykulminovala v Sheldonovo OPUŠTĚNÍ Pasadeny a snahu cestováním po světě najít své pravé já. Přesně ve stylu jiných podobných situací, také tentokrát měl dramatický okamžik (po němž by v jiných seriálech následovala poučná a/nebo poetická situace) v Teorii velkého třesku veskrze prozaické zakončení – Sheldy prostě měsíc a půl jezdil po Americe ve vlacích a nakonec byl oloupen.

03) Howard letí do vesmíru

Je jenom málo postav, které byly (a mnohdy stále ještě jsou) tak slizoučké, jako zrovna Howard – a to říkáme přátelsky jako jeho velcí fanoušci! Nakonec, za svou pověst si může po letech nechuťáckých vtipů a narážek jedině on sám. Právě proto bylo příjemné a veskrze šokující, když skupině oznámil, že poletí do vesmíru otestovat si na Mezinárodní vesmírnou stanici svůj experiment. Na někoho, mezi jehož první pamětihodné scény patří dobrovolná otrava arašídy z čokoládové tyčinky, jde o přímo olympijský skok kupředu!

02) Těhotenství Bernadette

Snad někdy od 4. řady, kdy do seriálu masově přibyly holky, je počet postav Teorie velkého třesku více méně totožný – až do kouzelného momentu v nedávné valentýnské epizody. Bernadette a Howard si užívali odpočinku ve vířivce (vše zcela PG-13), když Howarda kousl rozběsněný králíček, což si vyžádalo cestu na pohotovost. Bernadette pak vše zakončila samomluvným povzdechnutím, že mu holt „řekne někdy jindy, že je těhotná“. A čelisti se kácely k zemi!

01) Konec 10. řady

První okamžik vezmeme letem světem a bez spoilerů, poněvadž se na 10. sérii na Prima COOL teprve chystáme – vězte však, že její finální okamžiky ve Spojených státech vyvolaly zděšení nad tím, že se fanoušci dlouhé měsíce nedozví, co bude dál!

10. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL už v pondělí 4. září ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný