7. června 2022 12:30

Nová konkurence pro Pána prstenů a Hru o trůny: První trailer temné fantasy Sandman

Trailer fantasy seriálu The Sandman

Adaptace populární komiksové ságy Sandman od Neila Gaimana otevírá v první ukázce obzory do říše snů.

The Sandman je právem jedním z nejočekávanějších seriálů vůbec. Na vysokorozpočtové adaptaci oceňované komiksové série z dílny DC Vertigo totiž pracuje přímo autor předlohy Neil Gaiman spolu s showrunnery Davidem S. Goyerem (Constantine, trilogie Blade, Da Vinciho démoni) a Allanem Heinbergem (Chirurgové, O.C.).

Upoutávka na první desetidílnou sezonu vypadá více než slibně. Pán snů Morpheus (Tom Sturridge) v ní konečně získává svobodu po více než sto let trvajícím vězení a chystá se znovu nastolit své království a dát dohromady svou mocnou rodinu.

Hlavní hrdina patří do rodiny Věčných, kteří tu byli ještě předtím, než lidé stvořili bohy, a budou tu až do jejich konce. V traileru můžeme vidět Vivienne Achempong jako Lucienne, Jennu Coleman jako Johannu Constantine nebo Boyda Holbrooka jako Corinthiana. Z dalších herců stojí za pozornost Gwendoline Christie, David Thewlis, Charles Dancea nebo Asim Chaudhry.

Potenciál Gaimanova propracovaného komiksového světa je opravdu obrovský, takže pokud se do něj podaří správně nakročit, otevírá se možnost na seriálový megahit čítající mnoho sezon či odboček – podobně jako v případě Pána prstenů, Zaklínače nebo Hry o trůny. Snad se tedy vykročí kupředu správnou nohou!

Jak se vám první trailer zamlouvá?

Zdroj: Screenrant

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný