23. srpna 2018 09:30

Teorie velkého třesku oficiálně končí. Kolik sérií nás ještě čeká?

Sheldon a jeho parta s námi nebudou až do důchodu. Úspěšný seriál byl totiž ukončen.

Jednou to přijít muselo a teď je to tady. Milovaná Teorie velkého třesku oficiálně skončí 12. sérií, která v Americe začne 24. září 2018 a skončí někdy v květnu 2019. Za utnutím seriálu stojí především samotní tvůrci, kterým jednoduše došly příběhy k vyprávění a slibují na konci 12. série epické finále. Zároveň ale všichni tak nějak vědí, že by Teorie od 13. série jednoduše byla moc drahá.

Čím to? Jak možná víte, Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard) a Kaley Cuoco (Penny) jsou aktuálně nejlépe placenými seriálovými herci. Každý dostává 1 milion dolarů za epizodu a jejich čtyři kolegové (Raj, Howard, Amy a Bernadette) na tom nejsou o moc hůř. Celé obsazení přitom podepsalo smlouvu na 11. a 12. sérii a pro pokračování by se muselo znovu vyjednávat – přičemž je logické, že by všichni chtěli zase o trochu víc peněz.

Tvůrci seriálu tak z možných finančních problémů elegantně vybruslili. Místo nekonečného maratónu seriál ukončí, a to v ideální chvíli, kdy se z něj stane nejdéle běžící hraný sitcom točený na víc kamer. Ano, Teorie velkého třesku bude po 12 sériích a 279 epizodách ve svém subžánru rekordní. Sheldonova parta se tak s námi rozloučí doslova na vrcholu, který snad bude stejně zábavný a dojemný jako u MASHe nebo u Přátel.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný