Jim Parsons prozradil, jaké to bylo být zase Sheldonem v seriálovém návratu

Představitel Sheldona Coopera si zopakoval svou nejslavnější roli. Šlo však o zkušenost, která ho v mnohém překvapila.

Teorie velkého třesku se těšila velké oblibě a vytvořila si enormní fanouškovskou základnu. Její prequel Malý Sheldon sice z logických důvodů nemohl úspěch zcela zopakovat, přesto se dočkal úctyhodných sedmi sérií, které vyvrcholí letos v květnu. Poslední díl, jehož premiéra je stanovena na 16. května 2024, navíc doplní dva hosté – již dospělý Sheldon Cooper a jeho manželka Amy Farrah Fowler v podání Jima Parsonse a Mayim Bialik.

Čtěte také: Kvůli své nemoci přemýšlel jinak a stal se ikonou. Hawking by oslavil osmdesátiny

Sága pokračuje

Parsons se na Malém Sheldonovi aktivně podílel jako vypravěč, komentující příhody svého mladšího protějšku (Iain Armitage). V poslední epizodě se ale dospělý Sheldon ukáže v plné kráse, o čemž se jeho představitel Jim Parsons rozpovídal pro pořad Today.

„Teorie velkého třesku měla vždycky živé publikum a Malý Sheldon je pořad snímaný jednou kamerou. Museli jsme to podstoupit s Mayim – oba jsme hráli Sheldona a Amy – a v takové situaci to bylo akorát tak divné, aby to nebylo znepokojivé,“ komentoval své rozpoložení herec. „Říkali jsme si – co tady zase děláme? Nakonec to ale bylo fajn. Byla to nejmilejší tečka za celou tou zkušeností a jsem vděčný, že nás o tohle požádali.“

Třebaže Teorie velkého třesku skončila v roce 2018 a Malý Sheldon bude také brzy uzavřen, neřekla franšíza své poslední slovo. Televizní stanice CBS si totiž objednala pokračování Malého Sheldona. Jeho hrdiny budou Sheldonův bratr Georgie (Montana Jordan) a jeho čerstvá manželka Mandy (Emily Osment).

Zdroj: TodayEntertainment Weekly

Filip Šula

Redaktor FTV Prima, Prima ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný