22. března 2019 15:31

Kdy přesně skončí Teorie velkého třesku? Poslední díl už má datum vysílání

Sheldonova parta se s námi pomalu loučí...

Již brzy zazvoní zvonec a Teorii velkého třesku bude konec! Zapište si do kalendáře datum 16. května – právě na něj totiž bude za oceánem odvysílán úplně poslední díl Teorie velkého třesku. U nás, vlivem jiné časové zóny, vlastně půjde až o 17. května. A v českém znění si na finále na COOLu počkáme jen o něco déle.

Po předlouhých dvanácti letech tak v polovině května dojde na uzavření nejúspěšnějšího sitcomu současnosti. Co přesně se v posledním díle stane, samozřejmě zatím netušíme. Doufáme však, že bude finále méně polarizující než v případě posledních dvou výrazných sitcomů Dva a půl chlapa a Jak jsem poznal vaši matku.

V mezičase se můžeme počastovat tím, co zatím kolem finále prosáklo od hlavních členů hereckého ansámblu. Zejména Kaley Cuoco (Penny) je ohledně finále seriálu velmi vokální. Její Instagram třeba oznámení finálního data komentoval hláškou "Já nebrečím, vy brečíte!" anebo se nechala v rozhovoru slyšet, že by se vůbec nebránila rebootu. Nebo čemukoliv jinému. Zmínila totiž, že kdyby se Chuck Lorre za rok rozhodl celý seriál natočit odznova, určitě ji má zavolat. Lorre sám samozřejmě momentálně natáčí seriál Mladý Sheldon, který je vlastně prequelem Teorie velkého třesku. Bez cestování časem se v něm však Penny nejspíš neobjeví.

Stranou nestojí ani Johnny Galecki (Leonard), který na Instagramu shrnul aktuální stav produkce: "273 natočených epizod. 26 dní do konce natáčení té poslední. Zbývá 6 dílů. 66 dnů a 1 hodina do vysílá finálního dílu. Je to všechno VELMI surrealistické. Děkuji všem fanouškům."

I sám Chuck Lorre řekl, že morálka na place ovlivňuje natáčení. Všude panuje znatelná melancholie a celkový smutek. Je to však pochopitelné – pokud by se vám na den premiéry Teorie velkého třesku narodilo dítě, dnes by se chystalo jít do šesté třídy a pomalu by si brousilo zuby na občanku.

Takový dopad a vytrvalost má jen naprosté minimum historických seriálů. Buďme proto rádi, že jsme u jednoho z nich mohli být!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný