6. listopadu 2019 15:34

7 věcí, které o Howardovi vědí jen ti největší fanoušci Teorie velkého třesku

Je Howard nejkontroverznější postava Teorie velkého třesku?

Teorie velkého třesku nám za 12 let své existence dala mnoho krásného, ale nabídla i ožehavější momentky, v nichž se mnoho z nás poznalo. Pokud máte štěstí ve hře, ale neštěstí v lásce, dost možná nejvíc to platilo pro Howarda, jehož “balicí hlášky” se staly i předlohou pro memy. Jak vlastně se vlastně Howard stal největším prasákem seriálu? Mrkli jsme nejen na to, ale i na další zajímavosti kolem jeho postavy.

DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI: SHELDON, LEONARD, PENNY, RAJ, AMY, BERNADETTE

07) Howie vypadá jako něžnost sama, ale ze všech hlavních postav má na triku nejvíc kriminálních přečinů. Od různého sexuálního obtěžování přes krádež vládního majetku až po destrukci superdrahé marťanské sondy – v podstatě mu k persóně superzloducha chybí už jen maskování klauna. Přesto se nikdy nedočkal uvěznění, a to ačkoliv Sheldon proflákl minimálně jeho poslední přečin. Možná, že může za své štěstí vděčit právě svému "neškodnému" vzhledu.

06) Rovněž platí, že se Howard na plátně nikdy neopil. Prakticky všechny postavy se někdy chovaly intoxikovaně, u Raje dokonce tak často, až z toho byl running joke. Ale Howard, byť byl také zmíněn jako konzument alkoholu, nikdy příliš pod vlivem před kamerou nebyl.

05) Ačkoliv má Howard velkou kolekci nejrůznějších spon na opasky, sám má jen jeden opasek. V jeho sbírce nechybí spona se šimpanzem, sendvičem, filmovým projektorem, ovladačem konzole nebo motivem Supermana.

04) Možná víte, že Teorie velkého třesku disponuje i prapůvodním pilotním dílem, který se nikdy neodvysílal. Pokud ano, jistě také víte, že v něm Howard a Raj chyběli – byli dopsáni až pro druhý pilot (který už znáte asi všichni), protože scenáristé zkrátka chtěli "víc podobných postav" v duchu Sheldona a Leonarda. I přesto má ale Howie s prapilotem jednu spojitost – v jedné z epizod mu totiž z telefonu hraje MIDI verze songu She Blinded Me With Science, který sloužil jako původní znělka prapilotu.

03) Ačkoliv je Howard co se týče sexuálních choutek notorický čuník, ironií osudu je jediným z hlavních hrdinů seriálu, který neviděl Penny nahou. Dokonce i Sheldon, považovaný po většinu seriálu za asexuála, měl tu čest spatřit Penny bez přebytečného oděvu.

02) Howard je také jedinou postavou, která není v Pasadeně náplavou. Zatímco Sheldon se narodil v Texasu, Raj v Indii, Leonard v New Jersey a Penny v Nebrasce, Howard je jako jediný v dějišti seriálu skutečně "doma".

01) Traduje se, že Howardovo prasáctví podtrhává skutečnost, že má ve svém pokoji mnoho hraček... ale všechny jsou ženského pohlaví. Jde-li o náznak, že je ve skutečnosti feministou, anebo se zkrátka jeho choutky přelévají i do sběru plakátů a hraček, se už musíte rozhodnout sami...

DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI: SHELDON, LEONARD, PENNY, RAJ, AMY, BERNADETTE

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný