20. ledna 2019 10:21

5 věcí, na které se můžete těšit ve 12. sérii Teorie velkého třesku

Konec je na dohled!

Finále se blíží – premiéra 12. řady Teorie velkého třesku se na Prima COOL rozjede již v pondělí 4. února ve 20.50. Nejúspěšnější sitcom současnosti se chystá na svůj definitivní konec, než se k němu ale dostaneme, sumírovali jsme pro vás (s mírnými SPOILERY!), na co všechno se můžete těšit.

05) Nové gagy pro fanoušky

Je samozřejmě logické, že o nové gagy a hlášky rozhodně nebude nouze. Řada z nich přitom čerpá humor právě z toho, že Teorie velkého třesku zraje jako kvalitní sýr – tedy z narážek na předchozí příběhy. Jedním z příkladů všechny je halloweenská epizoda. V té se totiž Howard převleče... za Sheldona, respektive za jeho nejslavnější "flashovskou" verzi. Podobných momentek, které odkazují na bohatou minulost oblíbeného seriálu, je přitom v poslední řadě víc než dost!

04) Raj se žení

Zřejmě největší šok nové řady má však na svědomí Raj – ten se totiž konečně rozhodl pro trvalý svazek s osobou opačného pohlaví! Ze všech dalších postav Teorie velkého třesku měl Raj historicky nejhorší vztahové zkušenosti, nejspíš se proto ptáte, kam si dojde pro onu vyvolenou? Odpovědí je překvapivě jeho indický původ – Raj se totiž rozhodne pro domluvený sňatek na základě výběru rodičů. Nutno uznat, že jde o poněkud netradiční řešení, má však šanci na úspěch? To se teprve (doslova) uvidí!

03) Více dětí?

Poměrně komická zápletka je spojena i se vztahem Penny a Leonarda. Poté, co se pár v minulé řadě rozhodl s dětmi počkat (nejspíš přijdou až po konci seriálu), se totiž objeví nečekaná nabídka. Zack, prastarý bývalý přítel Penny, se vrátí do města s tím, že se oženil – ale také s tím, že je neplodný. Z obskurních (a komických) důvodů se však rozhodne požádat o darování sperma Leonarda. Náš nešťastník tak čelí bizarní volbě, která může pocuchat i jeho manželství s Penny.

02) Hon na Nobelovku?

Pokud si vzpomenete na dřevní prehistorii Léta Páně 2018 po Kristu, předpovídali jsme tehdy na COOLu, jaké nápady by se v Teorii velkého třesku mohly do jejího finále ještě objevit. Jedním z nich našich naivních nápadů byla i možnost, že by si hlavní postavy mohly snad sáhnout i na Nobelovku. Koneckonců, vzhledem k tématu seroše by to dávalo smysl. Zatím samozřejmě nevíme, zdali na to dojde doopravdy – jistá dějová linie Sheldona a Amy z 12. řady však opatrně kráčí tímto směrem. Držíme proto našim milovaným vědátorům palečky, aby svou teorii prokázali!

01) Konec a zvonec

To hlavní, s čím bude poslední řada spojena, však bude dozajista hlavně finále celého seriálu. Ačkoliv se Teorie velkého třesku začala v USA vysílat už na podzim, ani zdaleka ještě není u konce série. Jak vše skončí, to momentálně vědí jenom scenáristé – a možná ještě ani ti ne. Pokud si navíc vzpomenete třeba na finále Jak jsem poznal vaši matku, i u sitcomů může být při zakončování zaděláno na kontroverzi. Zůstaňte proto s námi a počkejte si na to, jak se definitivní sezona nakonec uzavře.

Premiérová 12. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.50. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný