16. června 2017 19:05

Takhle začínala s herectvím Amy z Teorie velkého třesku!

Každý měl své ‚poprvé‘.

Znali jste první velkou roli Mayim Bialik, Amy z Teorie velkého třesku? Dost možná ano a ani o tom nevíte!

Mayim totiž mezi lety 1990 až 1995 točila rozverný sitcom Kvítko o přemoudřelé teen holčině Blossom (odtud původní dvojsmyslný anglický název), která se protlouká dospíváním v rozbité rodině spolu se svým jedním hloupoučkým a druhým alkoholickým bratrem.

S více 100 díly bylo Kvítko jednou ze stálic kanálu NBC a tehdy 15–20 let stará Mayim si skrze něj otevřela cestu do velkého byznysu. Jenže dospívání při natáčení celostátně populárního sitcomu PŘEKVAPIVĚ není tím, čím náctileté srdéčko úplně kvete.

Mayim se o svých vzpomínkách na éru Kvítka pochlubila na setkání se svým televizním bratrem Michaelem Stoyanovem. A začala na konci – stěžováním si, že po konci Kvítka neměla zrovna role na výběr.

"Lidé si neuvědomují, že vás hraní v sitcomu v 90. letech zrovna nevystřelilo vstříc bohaté, dynamické kariéře. Myslím, že většina lidí nepochopila míru naší tehdejší slávy," řekla.

Mayim se domnívá, že kvůli tomu, že tehdy neexistovaly sociální sítě jako Facebook, nebyly hvězdy sitcomů a seriálů tak populární, jako jejich dnešní protipóly. "Když jsem po Kvítku chodila na castingy, často to bylo pro postavy pojmenované Žena číslo 2," dále popisovala pokračování dráhy. "Nikoho nezajímalo, že jsem hrála v Kvítku. A většina castingových režisérů navíc byla tak mladá, že sitcom ani neviděli! Věděli jenom, že jsem byla nějaká dětská herečka a nebyli si jistí, jestli jsem z herectví už nevyrostla."

Jak nakonec fanoušci asi vědí, než Mayim se vrátila k herectví, stihla vystudovat a udělat si doktorát v neurovědě. Na to, jak tak její dráha dopadla, si tedy vážně nemůže stěžovat.

Teorii velkého třesku můžete na COOLu sledovat od pondělí do čtvrtka ve 21.20!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný