26. ledna 2023 17:00

Původní Strážci vesmíru se vrací do akce! První záběry jsou totální nostalgickou peckou, nechybí ani formelíni

První záběry z výročního speciálu Strážců vesmíru

Fanoušci původních Strážců vesmíru se brzy dočkají parádního dárku, z něhož jsme teď dostali první ochutnávku.

Strážci vesmíru dostanou ke 30. výročí původního seriálu opravdu parádní dárek. Bude jím speciální epizoda, v níž se sejde velká část originálního týmu, jak ukazují první a docela obsáhlé záběry z natáčení, obsahující i rozhovory s herci.

Těšit se můžeme na Modrého strážce Billyho (David Yost) a Červeného Zacka (Walter Emanuel Johnes), které doplní druhá generace původních strážců, které ztvárnili herci Johnny Yong Bosch (Černý), Karan Ashley (Žlutá), Steve Cardenas (Červený) a Catherine Sunderland (Růžová).

S ostatními postavami už to tvůrci měli složitější. Možná největší hvězda Jason David Frank, který ztvárnil Zeleného a pak Bílého strážce Tommyho, spáchal nedávno sebevraždu. Austina St. Johna, představitele původního Červeného a Zlatého, zase zaměstnávají problémy se zákonem, byl obviněn z podvodu a hrozí mu vězení. Amy Jo Johnson, původní Růžová, ve speciálu nebude, ale budoucí případnou spolupráci nevyloučila. Představitelka Žluté Thuy Trang zemřela v roce 2001 při autonehodě, nahradila ji však její dcera Trini.

Vrátí se taky oblíbený robot Alpha 5, armáda formelínů a vše doplní i původní kostýmy a morféry, aby byl nostalgický balíček co možná nejkompletnější.

Režie speciálu se ujal Charlie Haskell, který točil mnoho pozdějších projektů série Power Rangers, z nichž poslední jsou Power Rangers Dino Fury z roku 2021. Podílel se však taky na seriálech jako The Almighty Johnsons nebo Všeuměl.

Premiéry počinu s oficiálním anglickým názvem Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always bychom se měli dočkat 18. dubna 2023. Těšíte se?

Zdroj: Cinema Blend

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný