23. ledna 2019 19:12

4 nejzajímavější práce ze 7. série Špinavé práce: Je lepší chytat krokodýly nebo hledat opály?

Vzhůru... do dolů!

Jste připraveni na výlet k protinožcům? Už v pátek v 16.10 totiž na COOLu začíná premiérová 7. série Špinavé práce, která nebude tak úplně obyčejná. Mike se tentokrát rozhodl změnit lokál a pro další nálož povolání, u nichž přestávají svěrače držet pospolu, vyrazil mimo Ameriku. Nově přijímá ve speciální, zkrácené sérii zakázky až v daleké Austrálii. A kdo tenhle kontinentu zná alespoň z memů, ten ví, že je tu vše ještě o fous náročnější než jinde! Vypíchli jsme pro vás tudíž čtyři nejšílenější profese z nových epizod!

04) Lovec pokladů

Zatímco USA jsou už poněkud prošmejděné, Austrálie je na nerostné bohatství ještě daleko hojnější. Alespoň tedy na to tradiční. Mike si tak vyzkouší i profesi horníka, který namísto uhlí šmejdí po drahocenných opálech! A krom toho si v dané epizodě také vyzkouší, jaké to je uklízet golfové hřiště po boháčích.

03) Krokodýl Mike

Austrálie je pověstná svou faunou a flórou, jíž se bojí i Vetřelci (no fakt – viděli jste někdy ufony útočit na Austrálii? Tak vidíte!). V další epizodě se tak Mike rozhodne servat se i se samotnými krokodýly. Cílem však nebude pověsit si jejich kůži na zeď, nýbrž něžně zvířátka "ulovit" pro vědecké účely. Tím náročnější šichta však Mikea čeká!

02) Lovec hadů

Aby toho z australské zoologie nebylo málo, v dalším díle se Mike důvěrně seznámí s dalšími příjemnými zástupci zdejší zvířeny. Rozhodne se totiž nejen dát na budku místním smrtícím hadům, ale i pochytat několik maniakálních žabiček. Můžeme jen doufat, že se Mike nedostal do křížku i s místními megapavouky. Ti ho však možná čekali po natáčení na zdi u postele...

01) Domorodý lovec

Je jenom příznačné a symbolické, že si Mike vyzkouší i povolání nejstarší – ne, nemáme na mysli hambárny, které se takto občas nazývají. Ještě než lidé postavili první domy a města, živili se lovem a sběrem. Zatímco američtí "indiáni" dnes již ponejvíce získávají obživu v casinech, australští Aboriginci mnohdy stále loví způsobem podobným svým prapředkům – a nebyl by to Mike, kdyby je neoslovil s nabídkou vzít jej na čas do jejich kmene!

Premiérová 7. série Špinavé práce začíná na Prima COOL v pátek v 16.10!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný