11. ledna 2019 20:14

7 nejzajímavějších prací z 6. série Špinavé práce: Je lepší čistit průplavy, nebo spalovat mrtvoly?

Další porce chuťovek.

Již v pondělí v 15.55 se na COOLu rozjede premiérová 6. série Špinavé práce. Také tentokrát se Mike po kotníky ponoří do těch největších morů, aby pro vás na světlo světa vynesl nejdrsnější robotu světa. Vypíchli jsme proto, na co nového se v další sezoně můžete těšit!

07) Recyklátor elektroniky

Mohlo by se zdát, že vrcholem jedné z epizod 6. řady bude dohlížet na výrobu tofu – vzhledem k původu této živiny se však Mike příliš neušpiní. Opak však bude pravdou pro zbytek epizody, kde si vyzkouší, jaké to je recyklovat elektroniku. Milovníci zaprášených počítačů a těžkého kovu tady budou mít žně!

06) Zvířecí kontrolor

Od postříkání skunkem po odklízení mrtvých, tlejících zvířat – další skvostné povolání ve formě zvířecího kontrolora nebude nic pro slabé nátury. Zábava však bude o to větší, že si tu svou porci zábavy užije i kameraman. Tohle vám Ace Ventura neukázal!

05) Údržbář průplavu

Starat se o údržbu lodního průplavu má hned několik výhod – například skutečnost, že se můžete velmi snadno opláchnout vodou. Obří průmyslový průplav mezi jezery Huron a Superior však není nic pro padavky a disponuje celou řadou klaustrofobických prostor, v nichž může dojít na pořádně nebezpečné situace.

04) Betonář

Tak trochu odlehčením mezi všemi potenciálními fobiemi 6. řady bude nakoukání do světa betonování. Nejedná se však o beton používaný v budovách, ale pro dekorativní produkci nábytku. Aby se však tento esteticky vymazlený díl neobešel bez své porce hrůz, Mike bude navíc řešit, která povolání ho nejvíce vyděsila. Odpověď bude mít co dočinění se žraloky...

03) Chovatel kuřat

Bronzovou profesí 6. řady Špinavé práce bude Mikeova snaha ukočírovat populaci divokých slepic na floridské farmě. Kdo tohle plémě zná, dobře ví, že o zábavu nebude nouze. Epizodu navíc korunuje i druhý hemživý segment, kde půjde o chování červíků jako krmné potravy!

02) "Chovatel" brouků

Hmyz pak kraluje i na další příčce. Na stříbrné pozici se totiž skví práce chovatele cvrčků, která se neobejde bez pořádného sebezapření všech varovaných signálů těla. Ačkoliv jde o poměrně čistou práci, jen málokde jinde by většina z nás ošívala víc, než při zasažení elektrickým proudem, jako právě zde!

01) Spalovač mrtvol

Zřejmě nejvíc obskurní je však profese drtiče a spalovače zvířecích kostí – tato cenná komodita vyžaduje značnou dedikaci profesi. Není proto náhodou, že se Mike v rámci dílu sejde i s dvěma majitelkami závodu, které jsou velkými fanynkami Špinavé práce, a poklábosí nad jejich oblíbenými řemesly.

Premiérová 6. série Špinavé práce začíná na Prima COOL v pondělí v 15.55.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný