4. října 2021 15:30

Simpsonovi ve speciálním dílu vyrazili na módní mola, největší hvězdou byl Smithers. Co si oblékl?

Marge oslavila narozeniny velkolepým způsobem – v Paříži na Fashion Weeku!

Simpsonovi se dali dohromady s proslulým módním domem Balenciaga ve speciální desetiminutové epizodě, která pošle všechny důležité postavy seriálu do Paříže na Fashion Week.

Děj epizody, která si odbyla premiéru právě v závěru přehlídky zmíněné značky na Paris Fashion Weeku, začíná scénkou, kdy Homer skoro zapomene, že má Marge 2. října narozeniny. Dárek tak musí řešit na poslední chvíli. Z jejího módního časopisu vyčte, že si zamilovala jeden model Balenciaga a požádá mailem odzbrojujícím způsobem, zda by mu ho neposlali.

Šaty nakonec dorazí, jsou úžasné, mají však taky úžasnou cenovku 19 tisíc dolarů. Marge si v nich chce užít alespoň pár hodin ve městě, což se změní v kovbojku, protože Homer musí šaty za každou cenu ochránit před ušpiněním či poškozením, aby je pak mohl vrátit.

Kreativní šéf módního domu Demna Gvasalia je příběhem Marge dojat, vyrazí se svým týmem do Springfieldu a rozhodne se pozvat všechny tamní obyvatele do Paříže, některé pak přímo na přehlídkové molo.

Přehlídka nabízí spoustu vtipných a ironizujících momentů na svět módního průmyslu, včetně účasti věhlasné Anny Wintour. Po molu se projde třeba šerif Wiggum, Vočko Szyslak, Skinnerova máma, Líza a Maggie, pořádně odvázaný Smithers, Bart (jehož vystrčený zadek ve Francii nikoho nešokuje), Homer a jako zlatý hřeb večera (doslova!) Marge.

Homer v závěru nastolí romantiku prvním pokusem a poctivý francouzák a pěveckým číslem. Pak předvede živou pochodeň – hašení šampaňským odmítne, protože by přece byla škoda ho nevypít...

Líbí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný