28. listopadu 2019 15:18

Blíží se konec Simpsonových? Nový zákulisní drb nejde jen tak smést ze stolu

Proslulý autor filmové hudby Danny Elfman promluvil o osudu Simsonových.

Simpsonovi jsou nejúspěšnějším a taky nejdéle běžícím animovaným seriálem, který stále můžeme vidět na televizních obrazovkách. Jenže už dlouho to tak nemusí být, tedy podle Dannyho Elfmana, skladatele znělky a hlavního hudebního motivu celého seriálu.

"Podle toho, co jsem slyšel, blíží se konec. Neřeknu vám přesné datum, ale slyšel jsem, že míříme do poslední sezony," řekl Elfman pro magazín JOE.

O konci seriálu se spekuluje už delší dobu a řeší se také, jak se rodinka ze Springfieldu rozloučí – zda to bude formou zkrácené série, celovečerního filmu nebo hned několika filmů. Seriál si však stále drží silné jádro fanoušků, což jistě vnímá i nový majitel práv, konglomerát Disney.

Slavný skladatel, který je podepsaný pod většinou hudby pro filmy Tima Burtona, ale třeba i pod hudbou k Mission: Impossible nebo Muži v černém, se taky podivil, jakým fenoménem se Simpsonovi stali: "Když jsem psal jejich znělku, napsal jsem takovou bláznivou melodii a očekával, že ji skoro nikdo neuslyší. Čekal jsem, že Simpsonovi poběží tři díly a pak budou zrušeni. Je to jedno z opravdu nějvětších překvapení v mém životě,"

Umíte si představit, že Simpsonovi už brzy prostě skončí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný