6. července 2020 00:04

7 slavných cameí ve 31. sérii Simpsonových: Dorazí i Sheldon z Teorie velkého třesku

Springfield opět navštíví záplava slavných tváří.

Už v úterý 7. července vás na COOLu čeká premiéra 31. série Simpsonových. Těšit se v ní můžete na víc jak dvě desítky nových, poťouchlých příběhů žluté rodinky, krom toho se však opět ukáže i pěkná řádka celebrit, které se dočkaly své kreslené podoby. Sesumírovali jsme pro vás ty nejpodstatnější!

07) Jason Momoa

Velikán slavný jako Aquaman, Khal Drogo anebo Ronon Dex se objeví již ve 3. díle 31. série – a to dokonce objeví sám za sebe. Jason nicméně ani zdaleka není jediný, kdo tu bude zářit z obrazovky.

06) Bob Odenkirk

Ve stejné epizodě se objeví i Bob Odenkirk, jehož proslavila role právníka Saula Goodmana ze seriálů Better Call Saul nebo Perníkový táta. Na rozdíl od Jasona se Bob objeví v roli mafiánského právníka, kterého… v českém dabingu jaksi nepoznáte. Po tomhle článku ale zkrátka budete vědět, že to je on!

05) Jane Goodall

Legendární ekoložka a zachránkyně goril Jane Goodall se v Simpsonovách vyskytne o dva díly později. Skvělá 5. epizoda 31. série se totiž zaobírá Lízou, která se snaží osvobodit kosatku – a bude tak hledat inspiraci nejen ve filmu Zachraňte Willyho…

04) Steve Ballmer

A teď k celebritě, kterou nejspíš znají jen někteří z vás. Steve Ballmer je bývalý šéf Microsoftu, což jednak znamená, že asi nemá problémy s placením hypotéky, a jednak po internetu kolují mnohá jeho pološílená videa z nejhrůznějších prezentací. Steve má však zjevně smysl pro humor, protože si sám sebe zahrál v 10. díle, v němž je mimo jiné Levák Bob najat, aby v zábavním parku sehrál rol Santy.

03) Scott Bakula

Ve stejné epizodě se objeví i kreslené alter ego Scotta Bakuly, jehož možná znáte jako kapitána Archera ze seriálu Star Trek: Enterprise. Od posledního dílu tohoto seroše mimochodem uplynulo už 15 let – oživte si tedy, jak Bakula zhruba vypadá dnes!

02) Jim Parsons

Tohle cameo budete mít rádi! Jim Parson si sám střihne ukáže ve 13. epizodě, v níž se bude jako hlavní téma řešit nová kryptoměna. Zdali bude Jim více Jimem, anebo naopak Sheldonem Cooperem, už ale musíte zjistit sami.

01) Kevin Smith

A konečně v 17. díle 31. série se jako své kreslené alter ego objeví slavný scenárista a režisér Kevin Smith. Autor legendárního nezávislého filmu Clerks: Muži za pultem se mihne v epizodě, v níž se Homer rozhodne, že... si udělá svůj vlastní krámek podobného druhu!

31. série Simpsonových bude mít na Prima COOL premiéru v úterý 7. července ve 20.15. Další epizody dorazí vždy s týdenním rozestupem.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný