23. ledna 2019 16:06

Simpsonovi by měli dostat 31. a 32. sérii! Jak blízko je jejich potvrzení?

Žluté rodinky se nejspíš v dohledné době nezbavíme. Dobře nám tak!

Premiérová 30. série Simpsonových začíná na Prima COOL už v pondělí 4. února ve 20.15. Jedná se o to nejaktuálnější, co můžete z populárního seriálu vidět. Dlouhou dobu se přitom spekulovalo, že by na jejím konci mohlo přijít velké rozloučení a pak tečka v podobě celovečerního filmu.

Aktuální zprávy renomovaného magazínu Variety nicméně mluví jinak – 31. a 32. série Simpsonových prý mají velice blízko k podepsání objednávací smlouvy! Příběh žluté rodinky si stále drží popularitu a fanoušky v Americe i ve zbytku světa. Není tedy divu, že pánové z 20th Century Fox nechtějí ze Springfieldu udělat město duchů.

O konci Simpsonových se spekulovalo hlavně z důvodu, že celou společnost (i s televizním kanálem FOX) kupuje mediální gigant Disney. Teď to však vypadá, že ani ten nemá zájem na uzavření slavné žluté ságy, která (v případě, že se tyhle zprávy potvrdí) zůstane na obrazovce minimálně do roku 2021 a přehoupne se přes magickou hranici 700 epizod.

Tak ještě jednou připomínáme – aktuální 30. série Simpsonových startuje na Prima COOL už v pondělí 4. února ve 20.15. Všechno potřebné se o ní dočtete v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný