24. března 2023 14:45

Jennifer Aniston se po 27 letech setkala s dětskou hvězdou z Přátel. Dojemné video nadchlo fanoušky

Přátelé navždy. Něco podobného se muselo honit hlavou oběma herečkám ze slavného seriálu, které na sebe narazily po takřka třiceti letech.

Hlavní herecká sestava z legendárního sitcomu Přátelé se nedávno potkala ve výročním speciálu s názvem Zase spolu. Jenže jedno menší, ale o to dojemnější znovushledání po 27 letech proběhlo v zákulisí pořadu Live with Ryan a Kelly.

Navštívila ho Jennifer Aniston, tedy představitelka Rachel Green, ale objevila se v něm taky čtyřiatřicetiletá Mae Whitman, kterou můžeme znát ze seriálů jako Arrested Development, Famílie nebo Hodný holky.

Mae Whitman se totiž jako osmiletá dětská hvězda, která hrála i ve Dni nezávislosti nebo Když muž miluje ženu, v roce 1996 objevila v seriálu Přátelé. Šlo o epizodu z roku 1996 s názvem Rachel dává výpověď (S03E10) a ona v ní hrála skautku, která prodává sušenky, aby si vydělala na cestu do tábora zaměřeného na vesmír a astronomii. Když ji Ross (David Schwimmer) omylem srazí a zlomí jí nohu, rozhodne se udělat všechno pro to, aby mohla dosáhnout svého kosmického snu...

Příležitost potkat se po tolika letech se svým tehdejším idolem Mae emocionálně odrovnalo. „Panebože, chtěla jsem tě jenom pozdravit, protože jsi ke mně byla vždy tak laskavá. Zůstalo to ve mě napořád. Tak ráda tě vidím, jsi úžasná,“ říká Mae ve videu v zákulisí. Na sociálních sítích potom zavzpomínala na tehdejší natáčení: „Oslňující Jennifer mě tehdy přijala s otevřenou náručí a dala mi tolik lásky, že jsem po konci natáčení hystericky plakala a vyrobila jí vánoční ozdobu.“

Jennifer Aniston se už na konci března objeví v akční komedii Vražda v Paříži po boku Adama Sandlera. Mae Whitman zase propaguje premiéru romantického komediálního seriálu Je to v nás, kde má hlavní roli společně s Carlosem Valdesem (Flash).

Zdroj: NY Post

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný