2. dubna 2021 18:16

Marge Simpsonová měla kromě Homera tři další nápadníky. Málokdo si je ale pamatuje

Milostné avantýry se nevyhýbají ani rodince ze Springfieldu.

Marge je odjakživa oporou rodiny Simpsonových, ale její vztah s Homerem se několikrát otřásl a do jejího života vstoupil muž, který dokázal pořádně zamíchat jejími city. Tady jsou tři muži, s nimiž zažila pořádnou romanci.

Jacques

První velký úlet Marge přišel v devátém dílu první série s názvem Ve víru vášně (Life on the Fast Lane). Když dostala k narozeninám bowlingovou kouli, rozhodla se zaplatit si instruktora, aby se do toho pořádně dostala. Jenže netušila, že protřelý svůdník Jacques ji bude chtít dostat někam úplně jinam. Zmámená jeho lichocením, nechala se pozvat na romantickou večeři, která měla končit u něho doma ochutnávkou něčeho šťavňatějšího. Na cestě za Jacquem jí však dojde, kde je její srdce a rozhodne se místo toho překvapit Homera v práci.

Alberto

Epizoda Nebezpečné zatáčky (20. sezona, díl 5) nabídla pohled do minulosti na začátek manželství Homera a Marge, který pořádně provětral jeden původně nevinný výlet. Během něj jim totiž došel benzín a oni se ocitli na odvázané párty ve srubu. Jeho majitel Alberto zůstane o samotě s Marge, zatímco Homer svádí Sylvii. Všechno se nakonec zamotá tak, že Sylvie skončí v náručí Alberta, zatímco Homer s Marge se před sebou snaží neobratně skrýt, co všechno se vlastně na chatě stalo.

Artie Ziff

Nejšílenější milostný uragán zažila Marge s Artiem Ziffem, softwarovým miliardářem, který je jí posedlý už od střední školy. Ve vzpomínkové epizodě Takoví jsme byli (2. sezona, díl 12) si Marge při maturitním plesu vybrala jako partnera právě Artieho místo Homera a společně byli vyhlášeni párem večera. Jenže Artie se pak na ní vrhl na zadních sedačkách jejího auta, roztrhal ramínka jejích plesových šatů a vysloužil si nejednu facku. Rozhozená jeho hrubiánstvím našla útěchu u Homera, který se ukázal jako slušný a citlivý mladý muž.

Nekonečně seběvědomý a arogantní Artie si však nedal pokoj a svýma všetečnýma ručičkama a úlisností ještě v několika epizodách zkusil Marge získat... jednou dokonce nabídkou milionu dolarů, když s ním stráví víkend... a strávila! Bylo to v díle Napůl slušný návrh (13. sezona, díl 12).

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný