18. července 2022 07:24

Lily-Rose Depp propadá zapovězené lásce v provokativním traileru k nástupci seriálové Euforie

První trailer seriálu The Idol

Euforie byla jen předehra. Tvůrčí tým populárního seriálu ukáže odvrácenou tvář showbyznysu. Pořádně toxický pár v něm ztvární The Weeknd a Lily-Rose Depp.

Sam Levinson, tvůrce seriálového fenoménu Euforie, se spojil jednou z nejvýraznějších tváří současného popu, kterým je Abel Tesfaye neboli The Weeknd. Výsledkem je vizuálně podmanivý a na první pohled provokativní seriál The Idol.

V šesti dílech odvypráví příběh vycházející popové hvězdy Jocelyn (Lily-Rose Depp), která podléhá vlivu bohatého majitele klubu v LA (The Weeknd). Ten je zároveň samozvaným guru a buduje kolem sebe podivný (a evidentně dost hříšný) kult.

Trailer nabízí divokou jízdu nočním životem a zákulisím showbyznysu. Vše vrcholí v krátkém a napjatém dialogu mezi ústředním párem. „Věříš mi?“ prá se on. „Spíš ne,“ odpovídá ona s naznačeným úsměvem.

Problémy s důvěrou však panovaly i při natáčení seriálu, který zkomplikovala pandemie. Letos v dubnu informoval magazín Variety, že pozici řežisérky opustila Amy Seimetz (Já, společnice, Atlanta), seriál musel přeobsadit několik herců a konaly se četné přetáčky. Režie všech šesti dílů se nakonec ujal sám Levinson, který je taky autorem scénáře.

Důležitější role dostal třeba zpěvák a herec Troye Sivan, Steve Zissis, Melanie Liburd, Anne Heche, ale taky další muzikanti – korejský rapper Jennie nebo Tunde Adebimpe, zpěvák kultovních TV on the Radio.

Datum premiéry dosud nebylo stanoveno, ale trailer končí slibným "již brzy".

Nalákal vás trailer?

Zdroj: Indie Wire

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný