27. června 2019 06:27

Poznejte hrdiny Kurzu sebeovládání: Kdo všechno bude vytáčet Charlieho Sheena?

Charlie Sheen povede na Prima COOL od 1. července Kurz sebeovládání.

Už v pondělí 1. července začíná na Prima COOL premiérový sitcom Kurz sebeovládání. Charlie Sheen se v něm představí jako frajírek, který má sice problémy se sebekontrolou, ale zároveň poučuje jiné, jak by se měli držet na uzdě. Výsledek potěší především fanoušky původního Dva a půl chlapa, ale zároveň nabídne leccos nového. Jako každý sitcom, i tenhle stojí a padá na hlavních postavách. Sesumírovali jsme pro vás, na koho se můžete těšit.

Charlie Goodson (Charlie Sheen)

Hlavní hrdina platí za bývalého profesionálního baseballového hráče, který se na stará kolena stal poradcem i přijímatelem v Kurzu sebeovládání. Sám je však také pěkné číslo, ostatně ne nadarmo mají fiktivní Goodson i reálný Sheen stejné křestní jméno...

Dr. Kate Wales (Selma Blair)

Kate s tváří Selmy Blair si střihne Charlieho kolegyni jak v terapeutické branži, tak čas od času i v posteli. Alespoň tedy po jistý omezený čas – svět totiž stále není připraven na sitcom, v němž by měl Charlie Sheen jedinou přítelkyni.

Jennifer Goodson (Shawnee Smith)

Krom práce a nervů musí Charlie řešit ještě jednu šlamastyku – kooperaci se svou exmanželkou Jennifer. Tu sehrála Shawnee Smith a kdo zná Charlieho styl, ten správně tuší, že to mezi nimi nebude snadné!

Sam Goodson (Daniela Bobadilla)

Symptomatickým shrnutím Charlieho bývalého manželství je náctiletá dcera Sam, s níž mlátí hormony i komplikovaný vztah s rodiči. Co myslíte, bude spíš po mámě, nebo po tátovi?

Lacey Patel (Noureen DeWulf)

Charlie však v seriálu nebude řešit jen život, ale i práci – vede tu přece zmíněný Kurz sebeovládání! Jeho první častou pacientkou přitom bude rozmazlená a protivná Lacey, jejíž usměrnění vůbec nebude jednoduché.

Patrick (Michael Arden)

Naproti tomu gay Patrick je jako pacient o něco snesitelnější. Ani on si však nemůže odpustit pěknou řádku drzých připomínek, které ho můžou dostat do maléru.

Nolan Johnson (Derek Richardson)

Třetím často vídaným pacientem je Nolan, který se většinu času chová jako vyložený kliďas. Čas od času dá ale průchod své primordiální touze zničit svět a... vážně to stojí za to!

Ed (Barry Corbin)

A konečně posledním pacošem je postarší Ed, který má poněkud venkovské rysy, jimž příliš nepomáhá, že na stará kolena žije v kosmopolitním městě 21. století.

Sean Healy (Brian Austin Green)

Každý hrdina potřebuje svého záporáka. Tím Charlieho bude Sean Healy, bývalý přítel jeho exmanželky Jennifer, který se s Charliem často pouští do sporů. Mimochodem – pořádně se zadívejte na ten obličej. Briana Austina Greena znáte jako Davida z klasického devadesátkového seroše Beverly Hills 90210!

Dr. Jordan Denby (Laura Bell Bundy)

Nechceme moc spoilerovat, Kate však po jisté době ze seriálu zmizí, načež roli Charlieho kolegyně a terapeutky převezme doktorka Jordan Denby. Aby to ale nebyla Kate jako přes kopírák, Jordan se spustí právě s Charlieho protivníkem, Seanem, což povede k nejedné zábavné situaci.

Kurz sebeovládání začíná na Prima COOL už 1. července a poběží od pondělí do čtvrtka večer společně s Teorií velkého třesku.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný