23. dubna 2018 16:41

7 krásek ze seriálových fantasy, které nutně potřebujete znát

Seznamte se s ženskými klenoty správných fantasárem.

V neděli v 7.00 začíná na COOLu druhá série Letopisů rodů Shannara, v níž nebude chybět krásná Eretria s tváří Ivany Baquero. Další příběhy ze Čtyř zemí vám představí i pár nových nepřehlédnutelných krásek s lidskými nebo elfími kořeny. A protože se na ně vyplatí řádně připravit, zmapovali jejich seriálovo-fantastickou konkurenci!

07) Eretria (Letopisy rodu Shannara)

Drobná kráska Ivana Baquero rozdává kopance v Letopisech Shannary jako Eretria. Postava vznikla na motivy stejnojmenné knižní hrdinky v původní předloze a je to adoptivní dcera kočovníků, která se "chlubí" patřičně tajemnou minulostí.

06) Julia Wicker (V zajetí kouzel)

Naopak v moderních časech se odehrává harrypotterovina V zajetí kouzel alias The Magicians – místní “Hermionu” si střihla Stella Maeve, jejíž hrdinka se sice na vysokou školu kouzel nedostane, ale přesto si najde tu skulinku, jak se zápletky zúčastnit.

05) Kore (Spartakus)

Spartakus možná není čistokrevná fantasy, naopak vychází z historie, jeho styl a nezměrná maskulinita však potěší každého milovníka Conana. Vyskytoval se tu navíc nezměrný počet krasavic, v čele s klíčovou postavou finále příběhu, nádhernou Korou!

04) Eve Baird (Knihovníci)

Elitní agentka Eve Baird s tváří Rebeccy Romijin ukazuje své krásy v seriálu Knihovníci – nepříliš apelativní název ve skutečnosti odkazuje k “indianajonesovskému” světu dobrodruha Flynna Carsena, v němž Eve vede elitní tým připomínající reverzní Akta X.

03) Rebekah Mikaelson (The Originals)

Spin-off The Originals, který vychází z původních Upířích deníků, okořenila i Rebekah Mikaelson s tváří Claire Holt. Ačkoliv se tu neohřála příliš dlouho, její výskyt je minimálně dobrým důvodem, proč The Originals věnoval zvýšenou pozornost.

02) Lily (Penny Dreadful)

Představitelku Lily z duchařiny Penny Dreadful mnozí znají už z Pána času (Doctor Who), leč teprve její viktoriánské já má tolik sexappealu, kolik i temnějších obrysů. Její povolání “společnice” navíc zaručuje, že o odhalování krásy není nouze!

01) Claire Beauchamp (Cizinka)

Pokud bychom však měli vypíchnout jedinou fascinující hrdinku, pak je to Claire z časem cestující Cizinky. Nejenže je s ní spojen půvab inteligentní třicátnice, ale navíc je i nemálo schopná. Jako zdravotní sestra teleportovaná z druhé světové do Skotska 18. století se o sebe totiž rozhodně dovede zajímavě postarat!

Druhá série Letopisů rodu Shannara na Prima COOL začíná v neděli v 7.00, takže v sobotu radši moc neponocujte...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný