4. července 2018 12:43

Katastrofické červencové pátky na Prima COOL: Ničivé tornádo vs. Planetární masakr

Startujeme pravidelně ve 20.15!

Třikrát si na červencové pátky dáme po osmé ničivý konec světa - a jednou k tomu přihodíme rozvernou historickou fantasy!

Ničivé tornádo

Na COOL uvidíte: v pátek 6. července ve 20.15

Zřejmě nejlepší katastrofické béčko nás čeká hned na úvod měsíce - už jen kvůli tomu, že zde hlavní roli dostala Mimi Rogers a film režíruje umný řemeslník Steven R. Monroe, který ví, jak i s minimálním rozpočtem vykouzlit zajímavou atmosféru. A právě atmosféra tu bude hrát prim - jak napovídá název, roli hlavního záporáka ve filmu převzaly zlé větry ve formě tornáda! I když má Amerika s těmito víry své zkušenosti, klimatické změny způsobují, že se tornáda objevují i v místech, kde to dříve nebylo zvykem. Tím větší paseku tu pak ale mohou napáchat! Jak se s tím Mimi Rogers popere, neprozradíme - vzhledem k tomu, že se tornáda stále častěji objevují i nad Českem, to jedou možná bude až příliš inspirativní pokoukání!

Planetární masakr

Na COOL uvidíte: v pátek 13. července ve 20.15

Ani od Planetárního masakru nelze úplně očekávat shakespearovské kvality scénáře. Už jen samotná story začíná způsobem, který by ocenil třeba Seagalův mstitel Nico - hlavní hrdina, někdejší vědec, se probouzí z kómatu a zjišťuje, že jeho rok starý experiment uvrhl planetu do zkázy. Na obloze se skví dvě Slunce, povrch rodné hroudy zase připomíná okolí Ostravy. Vlivem černé díry je naše planeta vytržena ze svého působiště a civilizaci to stálo skoro vše! Naštěstí lze vše zvrátit a planetu dostat na původní adresu - před tím se však parta hrdinů bude muset poprat s řadou typických postapokalyptických problémů...

Pád Země

Na COOL uvidíte: v pátek 20. července ve 20.15

Třetí červencový konec světa přinese rovnou riziko zániku planety! Když je Země vychýlena ze své dráhy zbloudilou planetou, začne se vzdalovat od mateřské hvězdy - jenže bez Slunce se nedá žít! Zatímco svět propadá do paniky a velká města padají popelem, parta odvážných (a patřičně krásných!) hrdinů se rozhodne se s tím nesmířit a najít způsob, jak planetu zachránit. A nebojí se k tomu použít celou řadu typických béčkových klišé!

Dračí kletba

Na COOL uvidíte: v pátek 27. července ve 20.15

Červenec pak zakončíme historickou fantasy s Marcem Polem a draky! Nejslavnější cestovatel dějin se tu konečně vrátí do své domoviny, najde tu však jen zkázu. Na jeho domov si došlápla letka draků vyslaných dalekým čarodějem, kterému Marco šlápl na kuří oko. Nezbývá, než se s novou hrozbou poprat pěkně po conanovsku - tedy sestavit družinu a drakům vysvětlit, proč se s nimi v budoucnosti nepočítá!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný