3. února 2020 12:10

Premiérový díl I AM FIGHTER bude o velkém podfuku. Na borce z MMA čeká ledová Vltava!

Účastníci coolácké reality show I AM FIGHTER se dnes ve 20.50 půjdou vykoupat...

V dnešním díle reality show I AM FIGHTER se její účastníci přesvědčí o tom, že aby mohli uspět, musí mít nejen skvělou bojovou taktiku, kondiční průpravu či silnou fyzičku. Jde hlavně o jejich hlavu a o to, aby překonali sebe samé, aby se nevzdali.

Proto na ně byla připravena malá lest. Ačkoli si mysleli, že jedou na speciální vodní trénink do aquacentra, ocitli se na břehu ledové Vltavy…

Jak to zvládli, kdo to vzdal a kdo nejvíce remcal? To se dozvíte už v dnešním díle, kdy se všech 16 soutěžících potká poprvé pohromadě. Doposud totiž trénovali rozděleně po čtveřicích v gymech našich trenérů Petra „Monster“ Knížete, Andre Reinderse, Daniela Bartáka a Martina Burkota.

Jejich společné setkání mělo jasný cíl – v Monster gymu Petra „Moster“ Knížete je totiž čekal první grapplingový turnaj napříč všemi gymy, aby ukázali zkušenosti, které doposud získali.

V této epizodě navíc dostane šanci Hrobník, kterého po castingových kolech na sociálních sítích podpořilo tolik lidí, že se naši porotci rozhodli, dát mu druhou šanci. Zda ji promění, uvidíte už ve 20.50 na Prima COOL.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný