23. května 2023 16:55

Futurama se vrací! První trailer 11. série fanoušky rozhodně nezklame

Teaser comebackové sezóny seriálu Futurama

Zbrusu nové díly kultovního animovaného sci-fi seriálu už jsou za rohem.

Futurama se po dlouhých deseti letech vrátí na americké obrazovky a v novém teaseru prozrazuje, že se tak stane už 24. července 2023. Premiérová 11. série bude mít deset dílů, na jejichž výrobě se podílela většina původního týmu a herců.

Oficiální synopse rozhodně umí nalákat. Posuďte sami: „Po kratičké desetileté přestávce se Futurama vítězoslavně vynořila z kryogenické trubice s kompletním původním obsazením a nedotčeným satirickým duchem. V deseti zbrusu nových epizodách jedenácté série si každý najde něco pro sebe.

Noví diváci budou moci bez problémů rovnou naskočit, zatímco dlouholetí fanoušci dostanou rozuzlení desetiletí trvajících záhad – včetně vývoje epického milostného příběhu Frye a Leely, záhadného obsahu Nibblerova koše na odpadky, tajné historie zlého Robota Santy a místa, kde se nacházejí Kifovi a Amyini pulci. Mezitím se ve městě objeví nová pandemie a štáb prozkoumá budoucnost vakcín, bitcoinů, cancel culture a streamované televize.“

Dodejme, že účast potvrdila původní tvůrčí dvojice David X. Cohen a Matt Groening (Simpsonovi). Z dabérů nebudou chybět Billy West (jako Philip J. Fry), Katey Sagal (Leela) a nakonec po dlouhém a tvrdém vyjednávání ani John DiMaggio (Bender). Doplní je taky další známé hlasy jako Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr nebo David Herman.

Zdroj: Geek Tyrant

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný