29. září 2022 16:00

Domácí sklizeň na COOLíku! Užijte si nový pořad od října na Prima COOL

Co jsme zaseli, to si na COOLu sklidíme! Dlouho jsme zalejvali, okopávali, hnojili a teď přichází COOLÍKOVA sklizeň.

Říjen bude nabitej novejma pořadama, který jinde neuvidíš. V talkshow o vztazích a sexualitě Jednou jsi dole, jednou nahoře se dozvíš, jak to mají známé osobnosti s intimčem. V auto-moto show Bábovky a plechovky se poperou blondýna s brunetou. A těš se i na nový díly improvizační soutěžní show K.O.MICI nebo kouzelnýho Radka Bakaláře v MAGIC SHOW.

Jednou jsi dole, jednou nahoře

Od 3. října každé pondělí ve 21:10

Konečně talkshow o vztazích a sexualitě na úrovni! Prima COOL představuje novinku s názvem Jednou jsi dole, jednou nahoře, která tě bude bavit svým humorem, nadhledem, lehkostí a otevřeností. Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. „Jak říká klasik Woody Allen – chceme se bavit o věcech, které lidi zajímají, ale tak trochu se na to bojí zeptat. Rozkryjeme témata vztahů, sexuality – a nebojíme se toho,“ láká Miloš Pokorný.

Bábovky a plechovky

Od 6. října každý čtvrtek ve 21:45

Jak se popasují blondýna a bruneta s nejrůznějšími auto-moto úkoly? V nové neotřelé show Bábovky a plechovky se hlavních rolích představí dvě holky – Tereza Tobiášová a Marie Stará, rádoby expertky na auta. Jedna malá, druhá velká. Jedna blondýna, druhá bruneta. Každý týden budou muset splnit zadaný úkol a předvést své schopnosti. Bude to zábavné i napínavé!

K.O.MICI

Každé úterý ve 20:15

Jak obstojí nejoblíbenější mistři skečů a stand-up komici v tak těžké disciplíně, jakou je improvizace? Tříčlenné týmy známých tváří svléknou boxerské župany, nabrousí mozkové závity a v ringu se budou předhánět v pohotových reakcích, vtipných smečích i schopnosti získat publikum na svoji stranu. To vše pod dohledem rozhodčího a moderátora v jedné osobě – Ondřeje Urbana.

Magic Show

Každé úterý ve 21:15

Čáry, máry, pod kočáry! Užijte si neuvěřitelná kouzla nejuznávanějšího kouzelníka nové generace Radka Bakaláře. Do svého pořadu si zve VIP hosty, aby je okouzlil, očaroval a ovládl jejich mysl. Podlehněte magii a zapojte se u svých beden i vy! Radek Bakalář vás naučí tzv. chytrou sázku, tedy sázku, kterou vždy díky jednoduchému triku vyhrajete.

To je nášup, co? Tak sedni k bedně a vychutnávej nový kousky z naší vlastní zahrádky. Od října na PRIMA COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný