30. července 2018 08:42

Děsivé srpnové pátky na Prima COOL: Turbotarantule vs. Smrtící hadohlavci

V srpnu se vám nabídne havěť všeho druhu!

Chřestýši, Útok žraloka nebo Turbotarantule – srpnové páteční horory budou na Prima COOL myslet především na milovníky zvířátek.

Útok žraloka

Na COOLu poběží: v pátek 3. srpna ve 22.15

Léto se nese ve znamení vodních radovánek – abyste však ani při nich nebyli prostí stresu a fobií, Útok žraloka vám první srpnový pátek připomene, že mají nejznámější filmové paryby zatraceně často zálusk na lidské maso! Alespoň tedy ve filmech, že. Útok žraloka má slušnou výmluvu v přítomnosti žraloků prehistorických, a aby nebylo těch fantasmagorických nápadů málo, ozubené potvory frčí na Kalifornii rovnou na přívalové vlně tsunami! Když přidáme skutečnost, že jsou hlavními hrdiny borci z Pobřežní hlídky, je jasné, že se blíží střetnutí, u něhož budou pamětníci kousků Mitche Buchannona ronit krokodýlí slzy.

Chřestýši

Na COOLu poběží: v pátek 10. srpna ve 22.15

Dost možná nejáčkovější béčko si v srpnu vylosovali devadesátkoví Chřestýši. Důkazem budiž už skutečnost, že za jejich scénářem stál sám John Carpenter. V hlavní roli se navíc objeví Harry Hamlin, kterého si můžete pamatovat třeba z původního Souboje titánů z roku 1981. Hamlin se v Chřestýších utká s, inu, invazí chřestýšů do generického amerického zapadákova. Vzdor tradiční schematičnosti je však tenhle film řemeslně vymazlený "animal horror", jaké se dneska už bez důrazu na nadsázku netočí! Fanoušci Útěku z vězení budou přesto nejspíše pobaveni krátkým, leč parádním výskytem Dominica Purcella!

Turbotarantule: Láva poraženým

Na COOLu poběží: v pátek 17. srpna ve 22.15

Žralokonádo pro animal horrory prostě změnilo všechno – inspirováni úspěchem z produkce společnosti Asylum, také fachmani z kanálu (sic!) Syfy se jali natočit podobnou kinematografickou perlu. Výsledkem byla Turbotarantule: Láva poraženým, v níž dští zkázu ústřední pavoukovci létající ze sopečného hrdla (!) po erupci vulkánu (!!) v Kalifornii! Naštěstí je po ruce vyžilá akční hvězda Colton West (metaforicky i doslova), která na stará kolena může ještě hořící Los Angeles zachránit. Ano, již nestačí nahánět strach jenom erupcí sopky nebo obřími pavouky! Turbotarantule je cosi jako nemanželské dítě vzniklé po spojení Sopky a Pavoučího teroru, a vězte, že i nás tato představa trochu děsí. Na druhou stranu, co jiného čekat od béčkového hororu, že...

Turbotarantule 2: Druhá láva

Na COOLu poběží: v pátek 24. srpna ve 22.15

Jedna Turbotarantule nestačí! Tentokrát se podíváme na Floridu, pod níž probudily ropné vrty další hnízdo skoro nezničitelných podzemních pavoukovců! Colton West tak dostane opět šanci zazářit – za pozornost ale stojí i skutečnost, že v obou dílech Turbotarantulí hraje jednu z hlavních rolí postarší Steve Guttenberg, jehož si můžete pamatovat jako Mahoneyho z prastaré Policejní akademie či jiných bijáků 80. let. I díky tomu tak oba díly disponují ještě jedním hororovým prvkem – připomenou vám, že nikdo nemládne!

Smrtící hadohlavci

Na COOLu poběží: v pátek 31. srpna ve 22.15

Zoologický srpen pak zakončíme na hadí notě. Poslední večer měsíce vás totiž svlaží Smrtící hadohlavci! Tyto pro změnu ze svých střev nevyloučily pozemské útroby, ani nepřiplavali z prehistorické bažiny – namísto toho jde o výsledek genetického experimentu, který skončil v Louisianě po havárii letadla. Hybrid mezi rybou a hadem disponuje více zuby než odpadkový koš průměrného dentisty a rozhodně oplývá mnohem větší agresivitou! Připočtěte spoře oděné hrdiny a hrdinky, kteří na hadohlavce narazí, a párty film poslední prázdninové pařby je jasný!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný