4. července 2019 22:48

Děsivé červencové pátky na Prima COOL: Turbotarantule vs. Lochnesský teror

Béčkové horory se v červenci ponesou v duchu zmutovaných pavouků a příšer od koupáku!

V červenci se na COOLu budou bát hlavně "milovníci" obřích pavouků!

Turbotarantule: Láva poraženým

Na COOLu poběží: v pátek 5. července od 22.15

V úvodu července se vystrašíme monstrbijákem Turbotarantule: Láva poraženým, v němž dští zkázu ústřední pavoukovci létající ze sopečného hrdla (!) po erupci vulkánu (!!) v Kalifornii. Naštěstí je po ruce vyžilá akční hvězda Colton West (metaforicky i doslova - hraje ho Steve Guttenberg z Policejní akademie), která na stará kolena může hořící Los Angeles zachránit. Turbotarantule je cosi jako nemanželské dítě vzniklé po spojení Sopky a Pavoučího teroru, a vězte, že i nás tato představa trochu děsí. Ale právě tak tomu u podobných parodií má být!

Turbotarantule 2: Druhá láva

Na COOLu poběží: v pátek 12. července od 22.15

Jedna Turbotarantule nestačí! V druhém záseku série se o týden později podíváme na Floridu, pod níž probudily ropné vrty další hnízdo skoro nezničitelných podzemních pavoukovců. Colton West tak dostane opět šanci zazářit a spasit další kus planety i sebe sama. Sekundovat mu při tom budou i kolegové Tahnee Welch a Tyrone Power Jr., kteří si s Guttenbergem zahráli v osmdesátkovém Zámotku!

Zavaleni

Na COOLu poběží: v pátek 19. července od 22.15

Abychom však v červenci vystrašili i klaustrofobiky, týden poté vytasíme speleologický horor Zavaleni. V bijáku z roku 2006 se představí parta jeskyňářů, kteří se vydají do útrob exotického státu jménem Bulharsko, aby se tu nechali zavalit zeminou. Jako kdyby nebylo podobných hororů dost, uvnitř katakomb s nimi budou uzavřeny i notně hladové příšerky. Milovníci kinematografie se můžou těšit, že je součástí ansámblu tohoto opusu i Colm Meaney alias chief O'Brien ze Star Treků!

Lochnesský teror

Na COOLu poběží: v pátek 26. července od 22.15

Měsíc pak uzavřeme na koupáku! Lochnesská příšera sice v každé normální realitě sužuje toliko poklidnou hladinu jezera Ness, v posledním červencovém béčku si však začne brousit zuby na americký zapadákov. Co následuje, je tradiční přehlídka situací, které padnou do oka každému milovníkovi Žralokonáda a podobných grindhousů. Mezi herci přitom nejvíc potěší Don S. Davis alias generál Hammond z Texasu... z Hvězdné brány. Šlo o jeden z posledních filmů, jež před svou smrtí natočil.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný