3. října 2018 16:50

Cooltovní říjnové čtvrtky na Prima COOL: Univerzální voják vs. Stallone v Kriminále

A nebude chybět ani Jackie Chan!

Od JCVD po Sylvestera Stalloneho, cooltovní akční bijáky se tentokrát ponesou v duchu pomsty!

Univerzální voják

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 4. října ve 22.25

Jean-Claude Van Damme i Dolfi Lundgrenovic se opět servou jako koně v prvním mezinárodním filmu Ronalda Emmericha (Den nezávislosti). Jako dva vojáci, kteří byli oživeni tajným vládním programem, se začnou každý po svém vymaňovat z původního programování, a chovat tak jako zaživa. Snímek, který tak trochu předpověděl éru nevypočitatelných válečných strojů, patří dodnes mezi nejlepších akční šlágry 90. let, a nikoliv nadarmo jde o jeden z nejslavnějších filmů JCVD vůbec!

Rachot v Bronxu

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 11. října ve 22.20

O týden později se připomene jiný starý matador – Jackie Chan! Jeho Rachot v Bronxu se zprvu veze na notě Jackieho hongkongských bijáků, když si jako asijský polda jenom odskočí do Ameriky na strýčkův pohřeb. Připlete se tím však do mafiánského příběhu o vydírání a válce gangů, která si brzy vyžádá jeho fyzický talent. Rachot v Bronxu patří mezi nejúspěšnější Jackieho bijáky, a nikoliv neprávem!

Čas pomsty

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 18. října ve 22.15

Třetím cooltovním movie najíždíme do pruhu pomsty definitivně! Ve čtvrtek 18. října se totiž představí bývalý kameňák Dolph Lundgren, který neprávem skončí v kriminále. Samozřejmě se tu příliš dlouho neohřeje, a po útěku se vydá najít zkorumpované poldy, kteří na něj celý zločin narafičili. Hned nato se začne ukazovat, že si pár zlotřilých detektivů stranou vydělává nemalé sumy obchodováním s drahými automobily a Dolfi jim sloužil jako ideální obětní beránek. Jenže jemu se na porážku ještě nechtělo…

Kriminál

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 25. října ve 22.25

A rovněž v ultimátním říjnovém bijáku budeme dýchat cezený vzdoušek – tentokrát za mřížemi neprávem skončí sám Sylvester Stallone jako automechanik, který byl ve špatnou chvíli na špatném místě. Zmrzačil totiž partu kriminálníků, a kvůli přehnané sebeobraně si vše musí odsedět. Už mu zbývá do konce trestu jen pár měsíců, když vtom si na něj zasedne sadistický ředitel věznice s tváří Donalda Sutherlanda. Výsledkem je překvapivě komorní drama, které sice ve Stalloneho filmografii nepatří mezi ty nejslavnější kousky, o to více však dovede potěšit svou přízemní realističností.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný