26. června 2018 15:51

6 nejlepších návštěv pohádkových postav v seriálu Bylo, nebylo

V Bylo, nebylo se to jen hemží starými známými!

Již ve středu se na Prima COOL dočkáme premiéry 5. série pohádkové klasiky Bylo, nebylo. Příběh seriálu se blíží svému vyvrcholení, ostatně 7. řadou definitivně zazvoní zvonec a Bylo, nebylo... bude konec. K této příležitosti nás napadlo zavzpomínat na všechny okamžiky, kdy nás tahle komplexní lahůdka nejvíce překvapila – a nejčastěji šlo o chvíle, kdy před nás vrhla jednu z mnoha nečekaných postav, na něž tvůrci seriálu drží práva. Mnohé z těch největších špeků se v českém znění teprve objeví. Dejte si tedy pozor na SPOILERY a když tak si článek odložte na později.

06) Jeníček a Mařenka

Už v první řadě se objevilo dětské duo proslavené pro svůj mlsný jazýček. Přehršle vlastního příběhu se nedočkali – když však nebudeme přespříliš spoilerovat, lze říct, že to nebylo naposledy, co se Jeníček a Mařenka v nějaké formě v seriálu vyskytli. A v té budoucí dostanou o poznání výraznější prostor!

05) Ursula

Naproti tomu již ve 4. řadě se objevila mořská bohyně Ursula – kterou si nejspíše řada z nás pamatuje v její kreslené verzi z Malé mořské víly. Její podobu tu přebrala sama zlá královna, nejspíše s cílem fatálně jí zkazit jinak skvělou pověst! Situace se nakonec překvapivě obrátí proti naši milované superzáporačce, když sama Ursula její trik prohlédne!

04) Herkules a Megara

Celkem dvě postavy z parádní disneyovky Herkules vás čekají v 5. řadě – opět nebudeme prozrazovat kontext, kdo si však na animovaného Herkulese pamatuje, ten bude nejspíše překvapen! Připravit se na tenhle zážitek můžete tím, že si připomenete starého Herkula z roku 1997… Věřte nám, že se vám bude hodit.

03) Kapitán Nemo

Naopak fanoušky filmového Star Treku potěší výskyt slavného verneovského antihrdiny, kapitána Nema! Dojde na něj… někdy v průběhu 6. řady. Důvod pojítka mezi oběma světy je přitom prostý – Nema si totiž zahrál Faran Tahir, kapitán USS Kelvin ze začátku prvního rebootovaného Star Treku z roku 2009. Více však prozatím vědět nechcete...

02) Merida

Jestli třeba v případě Herkula platí, že si jeho seriálové já budete představovat jinak než původní já filmové, taková Merida je naopak přímočarou trefou do černého! Hrdinka Rebelky, jednoho z nejnovějších pixarovských bijáků, se objeví rovněž v 5. řadě – a to hned zkraje!

01) Elsa

Naopak již ve 3. řadě nám mohla klesnout čelist nad výskytem Elsy z Ledového království ve svém živém, hereckém já. Bylo, nebylo zkrátka za svou existenci vytvořilo z disneyovek krásný filmový, respektive vlastně seriálový vesmír – tak trochu jako marvelovky v televizi. A především pro podobné nečekané výskyty si fanoušci zdejší propojený vesmír tolik zamilovali!

Premiérová 5. série Bylo, nebylo začíná na Prima COOL ve středu 27. června v 6.25 a poběží každé všední ráno.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný