20. října 2022 11:00

Kdo jsou sexy stopařky, které jste mohli potkat na  výpadovce z Prahy? Nové moderátorky Primy v plavkách prosily o pomoc. Proč?

Moderátorky nového pořadu o holkách a o autech na Prima COOL, Tereza Tobiášová a Marie Stará, udělají pro splnění úkolu v pořadu Bábovky a plechovky cokoliv.

V pořadu Bábovky a plechovky, který můžete vidět každý čtvrtek ve 21:45 na Prima COOL, plní moderátorky Tereza Tobiášová a Marie Stará jeden zapeklitý úkol za druhým. Ten dnešní se zdá zprvu jednoduchý. Stopnout si někoho, kdo jim pomůže s píchlým kolem. Která si s rozbitým kolem poradí dříve, vyhrává.

Stopování na výpadovce za Prahou ale nejde tak hladce, jak moderátorky předpokládaly. Projíždějící auta je míjejí bez zájmu dlouhé minuty a oběma je jasné, že musí zaujmout. Vystřídají proto několik odvážných outfitů. „Je na čase nasadit těžší kalibr,“ usoudila Marie Stará po prvotním neúspěchu se zeleným overalem a ukázala se v upnutých tělových šatech, ve kterých z dálky vypadala jako nahá. „Haló, chlapi, jsem tady jenom pro vás!“ křičela na projíždějící vozy. Marně. „Co to do prčic je? Zastavte mi někdo, já jsem píchla,“ prosila rychle míjející vozy.

Tereza Tobiášová pochopila, že oblečená zřejmě nikoho nestopne. „Cítím se strašně trapně. To je tak debilní úkol tohleto. Nefunguje to,“ zoufala si moderátorka Tereza Tobiášová v kratičkých džínových kraťáscích a červeném krátkém topu. A po několika marných minutách se šla převléct do svítivě zelených lesklých šatů. „Jestli jsem nevypadala jako šlapka předtím, tak jsem jako šlapka teď,“ usoudila Tereza. Ani šaty nezabraly. „Tasím nejtěžší kalibr,“ stoupla si Tereza v plavkách na kraj silnice a konečně zaskórovala. Jako první (a jediná) dokázala stopnout projíždějící auto.

Do třetího dílu, který Prima Cool vysílá dnes ve 21:45, si pozvaly na rozhovor edukátora a youtubera, jednonohého Martina Rotu. VIP hosté v každém díle svezou moderátorky v autě a ony s nimi na oplátku vedou rozhovor. Rota ale moderátorky povozit nemohl. „Za prvé nemám řidičák a druhý problém je, že v tomhle úplně nemám cit,“ ukázal protézu na noze Martin Rota. Na jedno vozidlo si přece jen troufl, osedlal si dětský Bentley, a aby se vešel, sundal si nohu. „Když si sundám boty, tak to smrdí jenom polovičně,“ bavil se na svůj účet Rota a jízdu v Bentley si pochvaloval. „Krása, Bentley má styl,“ radoval se Rota.

O pořadu Bábovky a plechovky

Bábovky a plechovky, to jsou dvě hezké, chytré, vtipné, mladé (za tuhle tiskovou zprávu daly svoje životní úspory) moderátorky Tereza Tobiášová a Marie Stará a zánovní krasavice i funglovky na čtyřech kolech, pomocí kterých budou Tereza s Marií plnit prekérní úkoly. Víš, co dělat, když si uvnitř auta zabouchneš klíče? Nebo když do nafťáku omylem naliješ benzín? Marie s Terezou ti dají vlastně docela jednoduché návody, které ti ušetří vyčítavé telefonáty s tátou, bráchou, manželem, milencem, přítelem i prašule za odtahovku.

„Bábovky a plechovky jsou pro všechny, kteří mají smysl pro humor. Muži se budou mít na co dívat, a i když tomu nebudou chtít ani věřit, dokonce se od nás i leccos nového dozvědí. Ženy se pobaví a dostanou pár praktických holčičích rad, které jim třeba ušetří nervy a peníze,“ popisují princip magazínu jeho moderátorky. Nebyly vybrané náhodou. Tereza Tobiášová se tvorbě televizních auto-moto revue už pár let věnuje, pro Primu vyrábí např. Autosalon a Cyklosalon, a Marie Stará, ač na to nevypadá, je rekvalifikovaná automechanička. „Marie Stará alias Stará indiánka je módní návrhářka a designérka. Je chytrá, až to bolí, a upřímná, až to pálí. Ve skrytu duše je ale pořád tou ušmudlanou opravářkou, kterou byla na začátku své automobilové kariéry. Už dvacet let se snaží prosadit a teď i moderovat a dokázat, že i holky od aut mají styl,“ říká o své kolegyni a kamarádce Tereza Tobiášová.

„Tereza pilovala svoje zkušenosti v divadle. Hrála, hrála a hrála by do dneška, kdyby vyrostla, ale ona nevyrostla. A těch hobitích rolí moc není. Studovala scenáristiku, pracuje v televizi a do všeho žvaní,“ popsala hezkou, chytrou, vtipnou, mladou Terezu Tobiášovou neméně hezká, chytrá, vtipná, o něco málo méně mladá (slíbili jsme jim, že to v tiskové zprávě zazní dvakrát) Marie Stará.

Řeč v půlhodinovém moto magazínu bude tedy o autech, která ještě nebyla chytřejší než nejchytřejší bruneta. Snad je ještě někdo před barákem máte. A taky o holkách, kterým sluší podpatky i montérky. A co díl, to jeden VIP host a nebezpečná zpověď za volantem. Umíš si představit Vémolu v trabantu? Zbytečná otázka, víme, že ne.

Takže sleduj Bábovky a plechovky od 6. října každý čtvrtek ve 21:45 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný