27. října 2022 11:15

Nová moderátorka COOLu se toho nebojí. S károu za dva miliony vyrazila navzdory zákazu do Chánova

Nejenom smysl pro humor, ale také pro strach uděláno musí mít moderátorky nového pořadu o holkách a o autech na Prima COOL.

Tereza Tobiášová a Marie Stará v každém díle Bábovek a plechovek plní zapeklité úkoly, jejichž náročnost se s každým dalším dílem zvyšuje. Při plnění dnešního úkolu se musely poprat nejenom se zadáním, ale i se strachem… Bábovky a plechovky sledujte každý čtvrtek ve 21:45 na Prima COOL!

Sežeň elektromobil s co nejdelším dojezdem a vyjezdi ho tak, abys s nulou přijela na stanovené místo. Tereza Tobiášová splašila auto roku, bílou Kiu s dojezdem 525 kilometrů, a vyrazila ji vyjezdit až k Rakušanům. Marie Stará to s BMW i4M50 sice na dojezd o 4 kilometry nevyhrála, zato ale sebrala odvahu a s vymazleným modrým bavorákem v hodnotě dvou milionů korun vyrazila do obávaného sídliště Chánov v Mostě. A to i přes zákaz z produkce.

A pochopitelně se tam dostala do problému. „I přesto, že jsem měla navigaci velkou jako televizi, se mi podařilo ztratit se,“ popisuje Marie chvíli, kdy se dostala do úzkých, protože o pomoc musela požádat místní. „Přiznám se, že jsem se trochu bála, když mi pán po prosbě o navigování odpověděl: ,Doufám, že mě netočíš, ty čur*ku, a nedáš mě na Instagram!‘ A tak jsem za zvuku pískajících gum a křiku kameramana, abych okamžitě vzala zpátečku, vyrazila rychle pryč,“ vzpomíná na dramatické natáčení Marie Stará.

Ani samotnou cestu si ale v luxusním voze moc neužila. „Když jsem dostala úkol vybít elektroauto, tak jsem věděla, že budu muset zapnout na maximum všechny funkce. Klimatizaci, výhřev sedačky, nabíjet telefon… Všechno, co má odběr energie. Dále jsem si musela naplánovat trasu a cíl, no a napadlo mě zajet na sever Čech. Nikdy jsem nebyla v Mostu, a tak jsem oznámila režisérovi, že ho pěkně povozím a prohlídneme si socialistickou architekturu. Překvapilo mě, jak pěkné mají v Mostu silnice a domy,“ dodává Marie Stará.

Která z moderátorek dorazí jako první do cíle živá a zdravá, uvidíte už dnes ve 21:45 na Prima COOL.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný